אופקים: טקס פרידה נפרדים מהגמלאים

השבוע התקיים, בפעם הראשונה, טקס פרידה מעובדי העירייה שפרשו לגמלאות משנת 2017. הטקס התקיים בחדר הישיבות בעירייה והשתתפו בו כ-40 פורשים, ראש העיר, איציק דנינו, מנהלת האגף לשירותים חברתיים, סוזי מרציאנו-דדפור, מנהל מינהל החינוך, אבי ביתן ויו"ר וועד העובדים, דורון אלמליח.

בתיה סבג, מי שהייתה מנהלת לשכת מינהל החינוך במשך שנים רבות, נשאה דברים בתחילת הטקס בשם הפורשים: "במעמד מרגש זה אני מבקשת לומר תודה, ראשית לראש העיר על פתיחות, הקשבה ודלת פתוחה תמיד. זה לא ברור מאליו. מעל שלושה עשורים זכינו לעבוד בעירייה ולתת את מיטב שנותינו ומרצינו על מנת לשרת את הציבור נאמנה, במקצועיות וברגישות אין קץ. העבודה הייתה רבה לעיתים סזיפית, אך גם מהנה ומאתגרת. תודה לכל אחד ואחת מעובדי העירייה על כל מחלקותיה על שנים של שיתוף פעולה ועשייה".

דורון אלמליח, יו"ר וועד העובדים: "זו הפעם הראשונה שמתקיים טקס כזה מרגש ומכובד עבור הפורשים והפורשות שלנו וזה דבר אדיר, כי הם ראויים לזה. אלו עובדי עירייה שעד לא מזמן ישבו איתנו לשולחן העבודה ועשו את הטוב ביותר בכדי לתת שירות לתושבי אופקים. אנחנו לא נפרדים, אנחנו נמשיך ללוות אתכם ואתם מוזמנים בכל זמן, לקחת חלק בפעילויות שלנו. שיהיה לכם בהצלחה ותיהנו".  

לאחר מכן קיבלו הפורשים תעודות הוקרה ושי, מזוודת נסיעות. הרגע המרגש ביותר של הערב היה כשבנו של ז'ק אוזן ז"ל, קיבל בשמו את תעודת ההוקרה ואמר לחבריו: "תחיו. במותו ציווה לנו את החיים. תודה".

איציק דנינו, ראש העיר: "אני רוצה להודות לכם על שנים רבות של עבודה לטובת הציבור בעיריית אופקים. הייתה לכם הזכות לראות איך אופקים צומחת, גדלה ומתחזקת בעזרתכם. עם הפרישה, הזמן יהיה בידיכם ואני מקווה שאתם תפעלו ותעשו לעצמכם. שנות השישים של היום הוא גיל הארבעים של פעם, קחו את הזמן שלכם ותמלאו אותו בפעילות אישית ומשפחתית. ישראל היום, נמצאת במקום בחמישי או ברביעי באריכות ימים בעולם, הרבה מדינות באירופה. יש לנו עוד הרבה שנים לחיות, בעזרת השם אז אל תשבו בצד הדרך, המשיכו לצעוד בצד העשייה, להנאתכם,  בצד המשפחה, בהתנדבות ובפעילויות נוספות. אני מברך אתכם באריכות ימים  ובבריאות טובה, אמן". 

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.