אשדוד: חריגות בנייה במסעדה בחוף הקשתות

בית המשפט הורה למסעדה הפועלת במתחם חוף הקשתות להרוס את כל חריגות הבנייה שבצעה בעסק ולשלם קנס בסך 70,000 ₪ על בגין חריגות הבנייה. עיריית אשדוד ממשיכה במאבקה בחריגות הבנייה וככל שהבעלים לא יבצעו את החלטת בית המשפט, העירייה תהרוס את החריגות בעצמה ותחייב את הבעלים.

כחלק ממאבקה של הוועדה המקומית לתכנון ובניה בחריגות הבניה המצויות בחוף הקשתות, ניתן היום פסק דין של בית משפט השלום באשדוד לגבי אחת המסעדות הפועלת במתחם. פסק הדין ניתן לאחר שבעלי המסעדה כפרו בכתב האישום ובית המשפט הרשיע בבניה ושימוש בחריגות הבניה המצויות על השטח הציבורי.

בית המשפט השית קנס כולל בסך 70,000 ₪ וקבע כי חריגות הבניה המצויות על השטח הציבורי יהרסו עד ליום 24.8.19. כמו כן, בית המשפט אף נעתר לבקשת התביעה העירונית וקבע כי ככל ובעלי המסעדה לא יהרסו את חריגות הבניה בתאריך המיועד, סמכות ההריסה תעבור לידי הוועדה המקומית.

עו"ד מאיר בירנבוים ועו"ד ליחן צרפתי אשר ייצגו את הלשכה המשפטית בתיק, מסרו בתגובה לפסק הדין כי זהו ציון דרך נוסף במלחמה חסרת פשרות בעבריינות הבניה בחוף הקשתות  והחזרת רצועת החוף לטובת הציבור.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים ההמגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל: eliko25@gmail.com

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.