עיריה

אשקלון:ראש העיר סייר בשכונת 'שמשון' מערב

"באמצעות הסיורים אנחנו עומדים ממקור ראשון ובקשר בלתי אמצעי עם התושבים ובוחנים את הצרכים הנדרשים על מנת לאפשר לתושבים איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר", אמר

במסגרת סיורי ראש העיר השבועיים בשכונות ברחבי העיר, אתמול (רביעי) נערך סיור בשכונת 'שמשון' מערב. אל ראש העיר, תומר גלאם, התלוו לסיור גם חבר המועצה, שי רובין, מנכ"ל העירייה, עידן דוד וגורמי המקצוע השונים בתפעול, ביטחון, שפ"ע ועוד.

בין הנושאים שעלו במהלך הסיור, היה נושא שדרוג וקרצוף הכביש והשביל ברחוב ברגסון וביצוע פסי האטה ברחוב שפינוזה. בתחום הביטחון ביקש ראש העיר לבחון הצבת מיגוניות בסמוך לבניין ברחוב ברגסון. כמו כן, עסק ראש העיר בנושא הקרוב לליבו, טיפול ברחבת המבנה הזמני של מרכז יום 'תמר' לאנשים עם צרכים מיוחדים, בחינת שצ"פ ברחוב בן גוריון 11 ועוד.

"אני מקפיד להמשיך במסורת הסיורים השוטפים בשכונות, זאת לצד הטיפול במשבר הקורונה. באמצעות הסיורים אנחנו עומדים ממקור ראשון ובקשר בלתי אמצעי עם התושבים ועם השטח ובוחנים את הצרכים הנדרשים על מנת לאפשר איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר בכל שכונה ושכונה. ביקשתי לבחון מספר נושאים במהלך הסיור בשכונה ואנחנו נפעל כדי ליישמם, ככל שניתן, בהקדם האפשרי לרווחת התושבים", אמר ראש העיר.

נדגיש כי סיורי ראש העיר בשכונות מתקיימים מידי שבוע, כל פעם בשכונה אחרת, כאשר לכל סיור יש היערכות מוקדמת הכוללת מיפוי של פניות התושבים המתגוררים בשכונה, בנושאים שונים הנוגעים לניקיון, פינוי אשפה, גני משחקים, הצללות, תשתיות ועוד.

צילום: סיון מטודי

עיריה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.