אשקלון: נתפסה תחנת מעבר פסולת פיראטית

איגוד ערים לאיכות הסביבה, בשת"פ מיוחד עם צוות דרום במשטרה הירוקה, רט"ג, מג"ב ותחנת קריית מלאכי הביאו לחשיפתה והפסקתה של תחנת מעבר פיראטית לפסולת במועצה האזורית שפיר

בעקבות פניות הציבור על תחנת מעבר פיראטית לפסולת במועצה אזורית שפיר לאיגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון, נפתחה פעילות אכיפה בנידון, מדובר על פעילות אכיפה יזומה מתמשכת, אשר נערכה כמספר חודשים, ע"י איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון ביחד עם צוות דרום במשטרה הירוקה, רט"ג, מג"ב ותחנת משטרה קריית מלאכי.

בעקבות פעילות האכיפה הנ"ל נפתח תיק חקירה ובוצעו חקירות של בעל המשק, בעל החברה, נהג המשאית ומפעיל המחפרון. בנוסף לחקירות, נתפסה ונלקחה לחניון ייעודי מטעם המשטרה הירוקה משאית אשר פרקה פסולת בתחנת המעבר הפיראטית.

מדובר על מקרה חמור, ובאיגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון פועלים ביחד עם השותפים לעצירת מקרים אלה.

תומר גלאם, יו"ר איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון וראש העיר אשקלון: "איגוד ערים לאיכות הסביבה ממשיך לפעול כל העת כנגד הקמת תחנות מעבר פירטיות, מדובר במפגע סביבתי חמור ולכן האיגוד משקיע מאמצים רבים ומנהל חקירות מורכבות כנגד מפירי חוק. אנו נמשיך לוודא כי המפגעים מועמדים לדין וכך גם נוודא שהנזק הסביבתי יתוקן." 

מיטל אמיתי, מנכ"לית איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון: "עצירת פעילות תחנת מעבר פיראטית זו מהווה התראה חשובה נוספת בפני מי שחושבים כי ניתן לפגוע בנכס היקר ביותר של המדינה והוא הסביבה. לא נשקוט עד אשר נביא למיצוי הדין עם כל המעורבים ולתיקון הנזק הנגרם." 

במקרה בו תושבים נתקלים במקרים מאין זה, אני מבקשים לפנות ללא דיחוי לפניות הציבור באתר איגוד ערים לאיכות הסביבה – נפת אשקלון: http://www.e-a.org.il/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8

קרדיט צילום: באדיבות איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.