נחנך סניף קופ"ח מאוחדת באגמים במעמד ראש העיר, אישי ציבור ובכירים בקופ"ח מאוחדת

את הסרט גזר מנהל מחוז דרום בקופ"ח מאוחדת מר דני מושיוב יחד עם ראש העיר תומר גלאם והרב יצחק ברדא שנשאו דברי ברכה * מנהל המחוז דני מושיוב הדגיש את המקצועיות של מאוחדת ואת היותה הקופה של המגזר החרדי והצהיר כי מאוחדת לא תחסוך באמצעים למען תושבי אשקלון

מעמד גזירת סרט וקביעת מזוזה התקיים עם פתיחת המרפאה המפוארת והראשונה של מאוחדת בשכונת 'אגמים' באשקלון  

באירוע השתתפו ראש עיריית אשקלון מר תומר גלאם, הרבנים יצחק ברדא שליט"א וסגן ראש העיר הרב יעקב אביטן, חבר מועצת העיר חי דהרי, מנהל מחוז דרום בקופ"ח מאוחדת מר דני מושיוב, הרב חנוך דנציגר אחראי מגזר חרדי מחוז דרום במאוחדת, הרב אבי דרעי מנהל קשרי לקוחות מרחב נגב.

במעמד חנוכת הבית וקביעת המזוזה כיבד את המעמד הרה"ג יצחק ברדא שליט"א ראש מוסדות "יצחק ירנן", שסיפר על הקשר שלו למאוחדת בתור פציינט של הקופה במשך כ-35 שנה עוד מימי מגוריו בעיר בני ברק. הרב דיבר על המהות של חנוכת הבית, על החינוך והדוגמא האישית.

הרב קבע מזוזה ונשא דברי ברכה ובירך את כל הנוכחים שהמרכז הרפואי ישמש אך ורק לצרכי בריאות, יבואו בריאים ויצאו בריאים איחל הרב לסיום.

ראש עיריית אשקלון תומר גלאם סיפר על השכונה וההתפתחות בשכונת אגמים מהיפות בארץ, בירך בהצלחה את ההון האנושי של קופ"ח מאוחדת שמנהלים את המרפאה ויזכו לתת את השירות הטוב ביותר למטופלים.

הרב יעקב אביטן פתח בדבריו "בערב ילין בכי ולבוקר רינה" בערב אדם לא מרגיש טוב בבוקר שהוא בא למאוחדת הוא מרגיש "רינה" הכל בסדר שבאים לקבל את השירות של הקופה. שנים רבות שאני נהנה לראות את ההתרחבות של הקופה. הרב עוד שיתף  כי הוא לקוח מאוחדת מרוצה מאד.   בהמשך פנה הרב לעבר צוות הקופה שהשתתף באירוע "בדיוק כמו חג החנוכה אתם שמאירים ונותנים לתושב את הכי טוב". מי יתן ויהיה רק בריאות ברכה ושמחה סיים הרב בדבריו.

הרב יצחק ברדא שליט"א בקביעת המזוזה

מנהל מחוז דרום בקופ"ח מאוחדת מר דני מושיוב הדגיש על החוסן של התושבים בעיר אשקלון ואני רואה בעיר הזאת תקיעת יתד של הסניף החמישי בעיר. ההתפתחות פה היא עוצמתית, אחד הדברים המרשימים שרואים את המוכנות של התושבים במצבי חירום, ואנחנו במאוחדת פיתחנו היום רפואה היברידית גם במצב חירום שיתן מענה לכל מצב של מטופל. בפניה למנהלי הקופה הזכיר מר מושיוב את ראשי התיבות של המילה בריאות "בולם רוגזו יפחית אוכלו ויגביר תנועתו" זו המהות של אחריות ולקדם את הבריאות. בנוסף אחריות זה – אח – תתנהגו למבוטחים כמו אח שלכם. אחר – תתייחסו אליהם בברכה. אחרי – מצפה מהרופא והאחות לנהוג במנהיגות רפואית ולקדם את הבריאות בעיר באחריות. אנחנו נקדם את הקופה כאן בעיר!

ההתרחבות של מאוחדת ברמה הארצית באה לידי ביטוי בתוספת שירותים חדשים – רופאים חדשים במגוון מקצועות, הסכמים עם מכונים ונותני שירות, תוספת שעות פעילות, מכון רנטגן חדש, ובהכוונת רבני העיר במקומות מסויימים בארץ מוקד שבת ראשוני מסוגו עם רופא נכרי. ידוע לנו כי בימים אלו יושבים בהנהלת מאוחדת על תוכנית סדורה ועל שיתופי פעולה עם המגזר החרדי בעיר אשקלון למען המטופלים בדיוק כמו בכל הערים בארץ.

צילום: עיתון סוגרים שבוע

1 תגובה
  1. חזי אומר

    תודה על הכתבה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.