הטבות לרוכשי דירות באשקלון ובאר שבע בריבית 0.99 – בואו תופתעו

אביסרור בימי מכירות מיוחדים בבאר שבע ובאשקלון, הטבות אטרקטיביות לרוכשי הדירות:  משכנתא של 299 אלף שקל מבנק לאומי בריבית של 0.99% ל 20 שנה, ימי המכירות יתקיימו  בין התאריכים 9-12 ביוני

חברת אביסרור משה ובניו תקיים ימי מכירות מיוחדים בפרויקטים של החברה בבאר שבע ובאשקלון, שבהם היא תעניק לרוכשים הטבות ותנאי תשלום אטרקטיביים.

בקמפיין, תחת הכותרת "SUPER אביסרור", החברה תקיים ימי מכירה בתאריכים 9-12 ביוני למספר פרויקטים שמקימה החברה בבאר שבע – גרנד אביסרור, אביסרור בנווה נוי, אביסרור בשכונת נאות הדרים ופרויקט אביסרור בפארק וכן בפרויקט אביסרור על המים באשקלון .

במסגרת ימי המכירה המיוחדים, אביסרור תעניק לרוכשים בחירה מאחת מבין ההטבות – משכנתא בסך 299 אלף שקל ל-20 שנה מבנק לאומי בריבית אטרקטיבית במיוחד של 0.99% צמודה למדד (לשם השוואה, ריביות צמודות למדד נעות סביב 3.5%); או הלוואת חברה על סך 599 אלף שקל ל-24 חודשים ללא ריבית, או מזגן קופסא ללא התקנה לכל רוכש.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק של החברה, "ההטבות שנעניק בימי המכירה יאפשרו לרוכשים להגשים חלום – מגורים בפרויקט חדש ובדירה חדשה, במחירים אטרקטיביים. אנו רוצים לסייע לרוכשים לקנות דירה, גם בתקופה זאת של חוסר ודאות ואי ביטחון כלכלי. מי שמתקשה לגייס את המימון על רקע המצב, נוכל לסייע לו לעבור את התקופה וגם לקנות נכס מושקע. ההלוואות ותנאי התשלום הנוחים שאנו מציעים יאפשרו להם לשים הון עצמי ראשוני על הדירה ולאחר מכן לקבל מימון בנקאי בנחת וללא לחץ".

1 תגובה
  1. חזי אומר

    כתבה יפה תודה על העידכונים
    נהנה לקרוא את הכתבות של אתר סוגרים שבוע

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.