הפרויקט בדרום שהדליק את האור לילדי הדרום

פניהם של ילדי החמד מנתיבות אופקים ובאר שבע וסביבתם אורו באור יקרות במסיבות המיוחדות שנערכות עבורם ע"י 'פרויקט חונכות המרכזי' וליבם התמלא בשמחה ואושר.

במסיבות שנערכו עפ"י כללי הבריאות, העלו הדוברים על נס את התמדתם של התלמידים ומסירותם של החונכים. הגאון הרב יעקב ישראל פינקוס שליט"א מרא דאתרא של ק"ק אופקים שידוע בהערכתו העצומה לארגון נשא דברי ברכה וחיזוק והרעיף שבחים לרוב על 'פרויקט חונכות המרכזי' ועל העומד בראשו הרב אריאל יפלח שליט"א אשר זוכה להציל נפשות רבות מישראל, ולהעמיד תלמידים הרבה.

רגעי התעלות משולבים עם ריתחא דאורייתא היו באולם עת השתתפו התלמידים בחידון מיוחד ומרתק שנערך במיוחד עבורם, אז באו לידי ביטוי ידיעותיהם של התלמידים וניכר לעין כל עד כמה עצומה התועלת שהתלמידים מקבלים במסגרת הארגון.

במהלך המסיבה הרב נועם רדעי ריתק את הציבור בתכנית סוחפת ומרתקת הפורטת על נימי הלב והנשמה, והתלמידים קיבלו שקיות מלאות בשפע של ממתקים ואהבה.

רבנים ואנשי חינוך מתריעים ומעוררים בפרט בימים אלו כי מוטלת החובה על כל הורה לפקוח עיניו על ילדיו ולעשות כל מה שביכולתו למען יצליחו בלימודם וח"ו לא יפלטו ממסגרות הלימודים אל שאול תחתית. ומי שמכיר יודע כי ההשתדלות הטובה ביותר להצלחת הילדים היא הצטרפות ל'פרויקט חונכות המרכזי'. שם מקבל הילד את מלוא התמיכה והעזרה, מלוא השמירה וההגנה, מלוא הפריחה השגשוג וההצלחה, מלוא החום, האהבה, ותשומת הלב עם כל הלב.

לרגל המצב, פותח הארגון את שעריו בימים אלו לקלוט תחת חסותו מספר מצוצמצם של תלמידים. מהר להבטיח את עתיד בינך בטל' 0548425511 

צילום: פרטי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.