עיריה

חידוש הלימודים בכיתות א'-ד': באשקלון ילמדו חמישה ימים בשבוע

ראש העיר, תומר גלאם, הודיע הבוקר (רביעי) כי מתווה הלימודים באשקלון יהיה רחב יותר ויכלול חמישה ימי לימוד בקרב תלמידי כיתות א'-ד' כולל מערך הצהרונים שישוב לפעילות כבר מיום ראשון הקרוב.

"אני שמח לבשר כי הצלחנו להרכיב מתווה רחב יותר לחידוש הלימודים באשקלון ומיום ראשון הקרוב ילמדו התלמידים בכיתות א'-ד' במשך חמישה ימים בשבוע. גם מערך הצהרונים ישוב לפעילות, בהתאם למתווה משרד החינוך, ומיד עם סיום יום הלימודים.

"אני רוצה להודות למינהל החינוך ולעומד בראשו, יובל זוזט, על המאמצים שהושקעו בהרכבת המתווה הלימודי הרחב שייתן מענה טוב יותר להורים, על אף האתגרים התקציביים והמורכבים שעמדו לפנינו במשימה זו.

"תודה מיוחדת למנהלי בתי הספר, לצוותי ההוראה, למפקחי משרד החינוך ולהנהגת ההורים העירונית על שיתוף הפעולה, על היצירתיות וההירתמות למען יישום המתווה".

כחלק מההיערכות לחידוש הלימודים, קורא ראש העיר לעובדי מערכת החינוך ולתלמידים ללכת להיבדק בימים הקרובים, בין אם במתחמי הבדיקות בקופות החולים ובין אם במתחם הבדיקות שייפתח מחר בהיכל התרבות בעיר ויכלול מסלול ייעודי לעובדי מערכת החינוך.

"אני קורא מכאן לעובדי מערכת החינוך וגם לתלמידים – לא חוזרים ללימודים לפני שנבדקים. רק בדרך הזאת נוכל למנוע מקרי הדבקה במוסדות החינוך ולעצור את שרשרת ההדבקה בעיר. כיום, אשקלון היא עיר ירוקה ועלינו לעשות את הכל כדי לשמור עליה כך".

מידע מפורט יותר אודות מערכת הלימודים יימסר להורים ישירות על ידי הנהלת בתי הספר.

עיריה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.