חיפשתם להעניק מתנה מפתיעה? יש לנו מה לחדש לכם

מתנות מקוריות משמחות ומפתיעות

עולם המתנות רחב ומגוון ואין זה פשוט לבחור מתנה כשיש היצע כל כך רחב ומבלבל. צריך לחשוב מה האירוע אשר בגינו רוצים או צריכים לקנות את המתנה, מי אותו אדם שבשבילו רוצים לקנות והאם יש חפץ או פריט שיתאימו לסיטואציה וצריך לקחת אותם בחשבון. בנוסף לכל אלה צריך לחשוב על העיתוי בלוח השנה וכמובן על התחביבים של אותו אדם. כך למשל מעמדים לבקבוקי יין ואלכוהול הם מתנה מצוינת למי שאוהב שתייה חריפה ויש לו בקבוקים כאלה בבית על בסיס שגרתי וקבוע, בעיקר אם המעמד הזה יהיה עם הקדשה אישית שבוצעה על ידי חריטה, לדוגמה. כך מי שמקבל את המעמד לידו מיד יראה שמדובר במתנה אישית שמיועדת אך ורק לו ואי אפשר לתת אותה לאף אחד אחר. יתרה מזאת – הוא גם מיד יבין שזו מתנה שהושקעה בה לא מעט מחשבה.

לקנות מתנה משמעותית לדמות משמעותית

אין ספק שחלק בלתי נפרד מקניית מתנה הוא הבעת הערכה לאותו אדם שרוצים לשמח אותו ולהראות לו כמה אוהבים אותו. כך הדבר כאשר מחפשים, למשל, מתנה מקורית לאבא. עבור לא מעט אנשים – גברים ונשים כאחד הדמויות של ההורים הן דמויות חשובות ומהותיות במהלך החיים וכאשר רוצים לקנות לאחד מהם מתנה הרי שרוצים להראות לו מה החשיבות שלו בעיני מי שקונה. המודל לחיקוי, הכלים לחיים שמקבלים ממנו לאורך הזמן, התמיכה האינסופית ועצם הנוכחות שלו ברקע בכל שלב בחיים. המתנה לאבא צריכה להיות כזאת שתהיה משמעותית עבורו ואישית, שנבחרה אך ורק בשבילו ולא תתאים לאף אדם אחר – ארנק עם הקדשה, מנורת לילה ייחודית שמפזרת אור מרהיב ביופיו, כיסוי לטלפון הנייד או אפילו תכשיט מעניין. ברגע שמוסיפים למתנה הקדשה אישית בחריטה – אין ספק שהמתנה הופכת לייחודית והאבא ירגיש קשר עמוק אליה חיש מהר. החפץ הזה תמיד יהיה מה שהוא קיבל מתנה מהילדים שלו.

המשמעות האמיתית של הענקת המתנה

הנושא של קניית מתנות לחברים או לאנשים אהובים עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות. בעבר הייתה מושקעת הרבה מחשבה בעת קניית מתנה על מנת לקלוע בדיוק לטעמו האישי של מי שאמור לקבל אותה. בהמשך המתנות נקנו ללא מחשבה מיוחדת אלא רק כדי לצאת ידי חובה ואילו כיום יש עולם שלם של מתנות בהתאמה אישית, כלומר של חפצים שגרתיים שממילא כל אחד עושה בהם שימוש ולכן בעזרת הקדשה אישית כמו חיתוך או חריטה אפשר להפוך אותם לייחודיים, מקוריים וכאלה שמיד מפתחים כלפיהם ערך רגשי עמוק. אלה המתנות שנהוג להעניק כיום ואכן יש הרבה מאד אפשרויות שמתאימות לכל אדם וגם לכל אירוע במעגל החיים. לפעמים לא צריך סיבה או תירוץ ופשוט קונים בהפתעה לאדם שאוהבים ומעריכים.

צילום: FREEPIK

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.