חשוב: ככה תבחרו נכון סליקה לעסק שלכם

כיצד בוחרים חברת סליקה לעסק?

בחירת חברת סליקה לעסק היא משימה לא קלה. מאחר שקיימות כמה חברות סליקה וכל חברה מציעה אותו שירות רק באחוז עמלה שונה, קשה לבחור בין החברות השונות מאחר שכולן טובות. אך שבוחרים חברת סליקה לעסק, חשוב שהיא תתאים לצרכים האישיים של העסק ותהיה לאורך זמן רב. אז איך בוחרים חברת סליקה מתאימה? התשובה בהמשך המאמר.

הפרמטרים שחשוב לשים לב בעת בחירת חברת סליקה לעסק?

חברות האשראי מציעות לא מעט תנאים מפתים על מנת למשוך עסקים רבים לעבוד איתם. מצב זה יוצר בלבול אצל העסק שמתלבט בין בחירת חברת האשראי שהוא רוצה לעבוד איתה לבין צרכיו האישיים בפועל. על מנת לבצע את ההחלטה הנכונה, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עם איזה חברת סליקה לעבוד בעסק שלכם. לכן שאתם עומדים בפני בחירת חברת סליקה לעסק, חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים ולבחור בהתאם להם:

אילו שירותים נותנת החברה- אחד הדברים החשובים בעת בחירת חברת סליקה לעסק, במיוחד שמדובר על חברה חדשה שעובדים איתה לראשונה, זה לבדוק את השירותים שהחברה מציעה לעסק. האם השירותים שהחברה מציעה מתאימים לצרכי העסק? האם החברה מעודכנת בכל החידושים בתחום הסליקות? האם היא נותנת מענה זמין לכל בעיה או תקלה שהלקוח נתקל בה במהלך העבודה? במידה והתשובה כן ניתן לסגור עם החברה.

אחוז העמלה- לאחוז העמלה שהחברה גובה חשיבות רבה. ככל שאחוז העמלה נמוך יותר ומתאים לצרכי העסק, כך הנטייה לסגור עם חברת הסליקה גבוהה יותר. בדר"כ העמלות לעסק קטן יעמדו על 1.5-2% ואילו עסק גדול יותר 2.5%. כמו כן, חשוב לברר את מחיר המסלול שמתאים לצרכי העסק שלכם.

שירות לקוחות אדיב וזמין- אחד הדברים החשובים בעת בחירת חברת סליקה, זה שירות לקוחות אדיב וזמין שיהיה שם עבורכם בעת הצורך. לא משנה אם חברת הסליקה שלכם סופר מתקדמת וחדשנית, אם שירות הלקוחות שלה לא זמין עבורכם בעת בעיה או שהוא לא אדיבה מבחינת השירות שהוא נותן, זה לא שווה כלום ועדיף לא לסגור עם חברה כזאת.

אבטחת מידע- כל חברת סליקה מנוסה ומקצועית חייבת לשמור על המידע הרגיש שלכם בעסק ולכלול אבטחת PCI DSS על מנת להגן על העסק שלכם מפני אנשים לא מורצים והאקרים. חברת סליקה שאינה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר לא תגן על המידע שלכם בצורה הטובה, ועדיף להימנע מלעבוד איתה. לכן בטרם בחירת חברת סליקה חשוב לברר אם החברה משתמשת באבטחה ואיזה סוג.

חברה מקצועית ומנוסה- מאחר שקיימות לא מעט חברות סליקה בשוק, חשוב לבחור חברה מקצועית, מנוסה ומוכרת בתחום שתוכלו לסמוך עליה לאורך כל הדרך. חברות האשראי הם דוגמא טובה לחברות סליקה מוכרות שניתן לסמוך עליהם ולעבוד איתם לאורך שנים רבות, מאשר חברות קטנות ולא מוכרות שיכולות להיעלם לכם אחרי תקופה קצרה או לפשוט רגל.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.