כובשים את הארץ: אלפי פעילי 'לב לאחים' בסדרת כינוסים להרחבת מהפכת התשובה בישראל

אלפי פעילי לב לאחים משתתפים בימים אלו בסדרת כינוסים לקראת מגבית 'אנכי מבקש' להרחבת מהפכת התשובה ולהוסיף עוד ועוד לימוד תורה ^ המגבית תגיע לשיאה בימים שלישי ורביעי בשבוע הבא ^ מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי ומרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין בהבטחה מיוחדת לתורמים: "שילכו בניהם ובנותיהם בדרך טוב תמיד" ^ הרב אליעזר סורוצקין מנכ"ל 'לב לאחים: "הם, אולי ניצחו אותנו עכשיו בחד-פעמי, אבל אנחנו ננצח אותם ברב פעמי, במאבק על חיי הנצח"

*

מגבית 'לב לאחים' יוצאת לדרך: החל מתחילת השבוע, אלפי פעילי הארגון בכל רחבי הארץ החלו בפעילות חסרת תקדים להרחבת מהפכת התשובה בישראל, תחת הסלוגן 'אנכי מבקש'. בסדרת כינוסים שנערכה ברחבי הארץ הפעילים לקחו על עצמם לקרב אלפי לומדי תורה נוספים, ולהרחיב את המהפכה שבמסגרתה אלפי יהודים מחוברים לתורה הקדושה.

המגבית יוצאת לדרך לאחר סדרת מעמדים שנערכו בבתיהם של גדולי ישראל, בבית מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א ובבית מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א.

גדולי ישראל פרסמו מכתב היסטורי שבו הם קוראים לציבור להיות חלק מהמהפכה ופרסמו ברכה נדירה לתורמים שמביאה את דברי הגמרא על חשיבות "הוצאת יקר מזולל": "ובגמרא אמרו כל המלמד את בן עם הארץ תורה אפילו הקב"ה גוזר גזירה מבטלה בשבילו שנאמר ואם תוציא יקר מזולל כפי תהיה, וברש"י שכל המחזיר אנשים למוטב הרי בכחו ממש לבטל גזירת שמים.

"וכל המסייעים לארגון "לב לאחים" הרי הם בכלל הבטחה נוראה זו, ויבטלו מעליהם כל גזירה קשה, ויזכו במדה כנגד מדה שילכו בניהם ובנותיהם בדרך טוב תמיד, ויראו מהם רוב נחת דקדושה".

בכנס הפתיחה שנערך בבני ברק במוצאי שבת שעבר, מנכ"ל לב לאחים הרב אליעזר סורוצקין אמר כי הרדיפה רק מדרבנת את ידי הארגון להמשיך ולפעול. "הם, אולי ניצחו אותנו עכשיו בחד-פעמי, אבל אנחנו ננצח אותם ברב פעמי, במאבק על חיי הנצח – התורה הקדושה שהיא נצח נצחים. הצימאון של הציבור בישראל ממחיש כי הציבור צמא לדבר ה', ובפעילות יומיומית, שם אנחנו מנצחים שוב ושוב".

מנהל לב לאחים הרב אברהם זייבלד אמר כי המטרה של המגבית אחת ויחידה: לענות על הביקוש הרב בקרב הציבור להתקרב. "הרשו לי לייצג את האנשים שצועקים 'הצילו!'. אם הם רק היו יכולים לבוא לכאן, היו עומדים כאן אלפים וצועקים לעזרה" אמר הרב זייבלד בקול נרגש. "אלפי יהודים שמבקשים להתקרב, מבקשים לדעת את ה', אבל צריכים עזרה. איך אנחנו יכולים להיות שאננים נוכח בקשה כזו של אחים שלנו? הרי כל ישראל ערבים זה לזה, ואם הם באים ומבקשים אנחנו לא יכולים להישאר אדישים".

שיאה של ההתרמה תגיע כאמור בימים שלישי ורביעי י"ט-כ' בכסלו, כאשר עד אז אלפי פעילי ואברכי לב לאחים, יחד עם רבבות מתחזקים יאזרו יחד כוח על מנת להוסיף חיילים לתורה, ולהגביר עוד ועוד את המהפכה התורנית שהולכת ומתרחבת מידי יום ומתקיימת בזכות מסירותם של אברכים בכל רחבי הארץ שמקדישים זמן לאחיהם, לומדים איתם גמרא, רושמים ילדים למוסדות חינוך, ועורכים פעילות מיוחדת בבחינת, וְיִשְׁמְעוּ רְחוֹקִים וְיָבוֹאוּ וְיִתְּנוּ לְךָ כֶּתֶר מְלוּכָה.

צילום: אלבום פרטי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.