כובש את אשקלון: איציק דדיה כוכב המוזיקה היהודית הבינלאומי פותח בסיבוב הופעות ארצי

המופע שכולם מדברים עליו מגיע לעיר הדרומית ויהווה יריית פתיחה לסבב ארצי.
הזמר והיוצר איציק דדיה הוא אחר השמות החמים והבולטים מעל עשור במוזיקה היהודית, למרות שהופיע כמעט בכל קהילה יהודית בעולם, הוא עדיין מתרגש בכל פעם מחדש להופיע בישראל.
"אחרי מחשבה ארוכה" הוא מסביר, "בחרנו לפתוח את הסבב דווקא כאן בעיר אשקלון, שהיא עיר מדהימה בעיניי ויש בה פסיפס מרתק של אנשים עם קהל גדול שאוהב את השירים שלי וצועד איתי כבר שנים ארוכות"


מכירת הכרטיסים בעיצומה למופע שיתקיים אי"ה ביום חמישי י"ז סיון (16.6) במרכז הכנסים – אשקלון, במופע יתארחו להקת הילדים פרחי ירושלים ואיתי עמרן.
מול קהל של מאות יעלה איציק דדיה יחד עם הלהקה שלו שעבדו בחודשים האחרונים מסביב לשעון באולפני המוזיקה הנחשבים ביותר ובחדרי החזרות על מנת שהחוויה לקהל הרב תהיה מושלמת.
"אני כל כך מודה לעיריית אשקלון שראו את הרצון של הקהל שלי כאן בעיר ודאגו לסבסד להם כרטיסים למופע" כך, איציק דדיה מוסר לעיתון 'סוגרים שבוע' 


תושבי העיר כאמור יוכלו לפנות למחלקה לתרבות יהודית של עיריית אשקלון במספר 050-8998250 ולקבל במחיר סמלי כרטיסים מוזלים למופע של איציק דדיה שבו הוא ישיר את מיטב הלהיטים שלו מהעבר וההווה ובו יחשפו שירים נוספים שטרם יצאו לאור.
איציק דדיה שחי על ציר ארה"ב – אירופה וישראל ביקר בחודשים האחרונים לא מעט בעיר אשקלון עד שנבחר המיקום הטוב ביותר.
במופע יהיו מקומות מסודרים לגברים, נשים ומשפחות, על פי הידוע למערכת העיתון 'סוגרים שבוע' נותרו מספר מצומצם של כרטיסים.
"אני כל כך מחכה לפגוש את הקהל החם של אשקלון ונתיבות ויישובי הסביבה, מבטיח לכם חוויה חד פעמית שטרם נראתה כמותה"

צילום: אייל לוי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.