לקראת הרישום לכיתות א': שבוע היכרות וחשיפה לבתי הספר היסודיים

בשונה משנים קודמות ימי החשיפה יתקיימו ב-ZOOM; בנוסף, יתקיימו ימים פתוחים בבתי הספר

מתלבטים לאיזה בית ספר לרשום את ילדיכם? עיריית אשקלון, באמצעות מינהל חינוך, תקיים החל מיום ראשון הקרוב, 19.12.2021 ועד ליום חמישי, 23.12.2021, ימי חשיפה והיכרות לבתי הספר היסודיים לקראת ההרשמה לכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"ג שתחל בתאריך 03.01.2022.

ימי החשיפה יתקיימו ב-ZOOM בין השעות 18:00-20:30 לנוחיות ההורים.

כלל בתי הספר היסודיים הממלכתיים וחמ"ד יקחו חלק בימים הפתוחים ולנוחיותם של ההורים השנה הפיקו במינהל החינוך תעודת זהות לכל בית ספר ממנו יוכלו ההורים לשאוב מידע ולקבל החלטה על איזה בית ספר ירצו לשמוע פרטים נוספים.

בתוך כך, יצטרף ההורה לשידור ה-ZOOM אותו יעביר מנהל/ת בית הספר הרלוונטי במועד שנקבע מראש ויקבל את מכלול הפרטים הנדרשים וכן יוכל לשאול שאלות ולקבל תשובות.

הקישור לשידורי ה-ZOOM ותעודות הזהות של בתי הספר יועלו בתוך מספר ימים לאתר האינטרנט העירוני.

בנוסף, יתקיימו יומיים פתוחים בבתי הספר היסודיים בתאריכים 31.12.2021, 07.01.2022. הימים יתקיימו בשני סבבים; סבב ראשון יתקיים בשעה 09:00 והסבב השני בשעה 10:30.

ראש העיר, תומר גלאם: "ההיערכות לשנת הלימודים תשפ"ג החלה ואחד מהצעדים החשובים שיעשו ההורים הוא לבחור את המוסד החינוכי עבור ילדיהם. לצורך כך אנחנו מנגישים להם בצורה הרחבה, הנוחה והידידותית ביותר את בתי הספר היסודיים, מכלל המגזרים.  אני מזמין את ההורים לקחת חלק במגוון האפשרויות העומדות לרשותן על מנת שיבצעו את ההחלטה הנכונה ביותר לעתיד ילדיהם".

ראש מינהל חינוך ותנו"ס, יובל זוזט: "השנה, שמנו דגש על היברידיות כעוגן מוביל במינהל החינוך. היכרות עם בתי ספר בזום  תאפשר להורים להכיר ולהיחשף לעשייה החינוכית בבתי הספר. לפגוש את המנהל/ת והצוות החינוכי על מנת לשאול ולהעמיק. בנוסף, חשוב היה לשמר את הביקור הפיזי בבתי הספר, להכיר את הסביבה הלימודית הבית ספרית ולחוות היכרות מקרוב של בתי הספר, במסגרת הימים הפתוחים".

צילום: סיון מטודי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.