עיריה

מנהלים חדשים לאגפי החינוך היסודי והעל יסודי במינהל חינוך

צוריאל דביר וסוזי לויאן יצטרפו למינהל החינוך בעיריית אשקלון כמנהל אגף החינוך העל יסודי והחינוך היסודי בהתאמה

בתום הליכי מכרז שנערכו לאחרונה, נבחרו שני מנהלים חדשים לאגפי החינוך במינהל חינוך ותנו"ס בעיריית אשקלון. צוריאל דביר, נבחר לתפקיד מנהל אגף החינוך העל יסודי וסוזי לויאן, נבחרה לתפקיד מנהלת החינוך היסודי.

דביר, תושב ניר גלים, בעל תואר ראשון במינהל חינוכי ותואר שני בלימודי משפט, אמר עם היבחרו לתפקיד: "לאחר 12 שנות ניהול תיכון בתל אביב ובאשדוד, אני שמח ומתרגש להצטרף למינהל החינוך של אשקלון כמנהל אגף החינוך העל יסודי. מודה לראש העיר, תומר גלאם ולראש מנהל החינוך, יובל זוזט על האמון ומתן האפשרות. ביחד 'נעז וננצח'".

לויאן, תושבת אשדוד, בעלת ניסיון של 20 שנה במערכת החינוך, בהן ניהול בית ספר וניהול מערך הבגרויות. בארבע השנים האחרונות ניהלה את תכנית 'ניצנים' במשרד החינוך מחוז הדרום-תכנית הצהרונים לגילאי 8-3, גנים וכיתות א -ב בכל הרשויות במחוז דרום. בעלת תואר ראשון בחינוך התמחות היסטוריה ויהדות ובעלת תואר שני במינהל מערכות חינוך בהצטיינות. כמו כן, בעלת תעודת ייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת תל אביב. 

עם קבלת ההודעה על הבחירה בה לתפקיד, אמרה: "לאחר כארבע שנים בהובלה מחוזית, מסיימת את תפקידי בתחושת סיפוק גדולה על הדרך המקצועית במחוז ועל מקום נפלא שאפשר לי התפתחות מקצועית ומקום להוביל מערך מחוזי רחב היקף. נרגשת להוביל את מערך החינוך היסודי לצד ראש מינהל החינוך יחד עם נבחרת מקצועית ומחוייבת של מנהלים ובעלי תפקידים נוספים במינהל".

ראש העיר, תומר גלאם, בירך את המנהלים החדשים ואיחל להם הצלחה: "אנחנו רואים כיצד ההשקעה חסרת התקדים שלנו מניבה הישגים ותוצאות מרשימות. לראייה, המועמדות שלנו לפרס החינוך הארצי. יחד עם זאת, אנחנו עם הפנים קדימה כדי ליישם משימות רבות שעומדות לפנינו בתחום החינוך ואני משוכנע שהמנהלים החדשים, ביחד עם ראש מינהל חינוך, יעשו זאת על הצד הטוב ביותר".

ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: "מקדם בברכה את הגב' סוזי לויאן שנבחרה לתפקיד מנהלת האגף היסודי ואת מר צוריאל דביר שנבחר לתפקיד מנהל האגף העל יסודי. מדובר בשני תפקידים משמעותיים מאד במינהל החינוך ואין לי ספק כי לאור ניסיונם, יתרמו משמעותית למערכת החינוך בעיר. מאחל להם בהצלחה רבה".

צילום: אלבום פרטי

עיריה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.