נתיבות: יום חוויות ענק ב'פרויקט חונכות המרכזי'

חוויה שלא תישכח הייתה לתלמידי 'פרויקט חונכות המרכזי' עם סיום זמן חורף מוצלח וגדוש בהתעלות, כאשר במשך שעות ארוכות נהנו התלמידים משלל פעילויות ואטרקציות מיוחדות, וכל העת מתחדשים ומתווספים עוד ועוד הפתעות משחקים הפעלות והגרלות.

הילדים נהנו מכל רגע, עיניהם זרחו ופניהם קרנו מאושר. העוברים והשבים ציינו כי נהנו לראות את הילדים משחקים ומשתעשעים עוד ועוד בלונה פארק המיוחד ועוברים ממתקן למתקן מחוויה אחת לשנייה קופצים רצים מתגלשים אוכלים מלקקים ושותים ולא נחים לרגע אחד.

הכל התחיל לפני מספר שבועות כאשר מודעה צבעונית נתלתה בפתחי הסניפים בבאר שבע, נתיבות, אופקים ושדרות ובישרה על 'יום חוויות ענק' לו יזכו התלמידים שיצברו מאה חתימות של החונך המעידות כי יצלו את מלוא הזמן ללימוד.

כאמור, ביום שלישי יא' ניסן התקבצו ובאו עשרות התלמידים היקרים של 'פרויקט חונכות המרכזי' לתלמוד תורה 'תורת חיים' שהועמד לרשות התלמידים בנדיבות ליבו של המנהל החשוב הרב ישראל אלוש שליט"א ובסיועו של סגן מנהל הת"ת הרב אברהם גבאי שליט"א

שם נהנו משלל מתקנים ופעילויות: מזרני קפיצים וטרמפולינות ענקיים, מתקני באנג'י גדולים במיוחד, סימולטור עשן מתהפך שריתק את התלמידים במשך זמן רב, מתקן 360 מעלות עוצר נשימה, צילומי מגנט לכל תלמיד, כמו כן חולקו כל העת ממתקים ושתיה: שערות סבתא, פופקורן, ברד, טרופיות ארטיק קרח ועוד… כאשר מופקדים על המלאכה חברת 'אבישי דמרי הפקות' שהפיקו אירוע מעבר למשוער ומעל למצופה.

בסיום יום גדוש בחוויות ואטרקציות הודו התלמידים לרב אריאל יפלח יו"ר ארגון 'פרויקט חונכות המרכזי' אשר בכל השנה לא חוסך מאומה בכדי להיטיב עמם לעודדם ולהעלות חיוך על פניהם הזכות, והבטיחו כי ימשיכו ללמוד תמיד מתוך שמחה וחוויה

מהנהלת הארגון נמסר, שנשלמות ההכנות למבצעי הקיץ הבעל"ט .

צילומים: א.פ.

1 תגובה
  1. אורית אומר

    כתבה יפה מאוד

    ולא מילה אחת שהכל מומן ע"י עיריית נתיבות!

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.