סניף חדש לרשת ויקטורי באשדוד!

בהשקעה של כ-6 מיליון שקלים נפתח סניף ה-60 של הרשת באשדוד והמרוויחים העיקריים הם תושבי הסביבה: ימי מבצעים מיוחדים, מועדון אשראי שמחזיר כסף בחזרה, קצביה שזכתה בשבחים בכל מבחני הטעם והמחיר באמצעי התקשורת.

סניף חדש של ויקטורי נפתח בהשקעה של כ-6 מיליון באשדוד ויציע לתושבי העיר מגוון רחב של מוצרים ומחלקות, ביניהם: ירקניה, מעדניה ומחלקת בשרים טריים שזכתה בחגים האחרונים בציונים גבוהים במבחני הבשר הטרי שהתקיימו בערוצי התקשורת השונים, מחלקה קולינרית טרייה של פיצוחים, תבלינים, פירות יבשים, דברי מתיקה ועוד. בין שלל המבצעים המתחלפים, ברשת ויקטורי מקיימים מדי יום שלישי את ה"שלישוק של ויקטורי", במסגרתו נמכרת תוצרת חקלאית ישראלית במחירי שוק וכן גם את "קרנבל הבשר" מדי שבוע בימים רביעי עד שישי ובו מוצעים מבצעי עומק במחלקות הבשר והדגים. כמו כן, מחזיקי כרטיס האשראי ויקטורי נהנים מהנחות בכל קנייה והחזרת כסף. הסניף מרווח ומתפרס על שטח של 3,600 מטר ומלבד הרווח של התושבים בסביבה מחוויית קניות נעימה עם סל קניות אטרקטיבי. הסניף יהיה בקניון אשדוד שזכה למתיחת פנים.

לדברי אייל רביד, מנכ״ל ויקטורי: ״כחלק מאסטרטגיית הרשת אנו פועלים כל הזמן להתרחבות, לשדרוג הסניפים ולשיפור השירות. לצד הוזלה משמעותית במחירים אנו דואגים לאיכות ולחוויית לקוח, הגענו לאשדוד בשביל לנצח באיכות, בטריות, חוויה ובמחירים". אשדוד היא אחת הערים החשובות לרשת, החברה הראשונה שלנו פעלה מהעיר. באנו לאשדוד כדי לנצח".

צילום: יח"צ

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.