עוד לא נרשמתם?

נרשמים לתו תושב דיגיטלי ונהנים מחניה חינם ברצועת החוף ומתעריף מוזל ברחבי העיר

עם אישורו של חוק העזר העירוני לאחרונה, בעירייה מבקשים מהתושבים להקדים ולהירשם לתו תושב דיגיטלי אשר יעניק למחזיקים בו שורה של הטבות.

כך, תושב אשקלון בעל תו תושב דיגיטלי יוכל ליהנות מחניה חינם ברצועת החוף לעומת תושבי חוץ שיצטרכו לשלם עבור שעת חניה 6.3 שקלים.

בנוסף, תושב אשקלון בעל תו תושב דיגיטלי יוכל ליהנות משעת חניה ראשונה חינם לעומת תושבי חוץ שיחלו בתשלום החל מהשעה הראשונה. לאחר השעה הראשונה יחול שינוי בתעריף החניה לשעה והוא יעמוד על 2.5 שקלים. התעריף עבור תושבי חוץ יעמוד על 6.3 שקלים לכל שעת חניה. השינוי יחל בשבועות הקרובים כאשר ברצועת החוף הוא יחל בתוך מספר חודשים.

העיר אשקלון שומרת על מעמדה כעיר עם תעריפי החניה מהזולים בישראל לתושבים המחזיקים בתו תושב דיגיטלי (אשדוד – 4.2 שקלים לשעה; אופקים – 3 שקלים לשעה; קרית גת – 3.5 שקלים לשעה; נתניה – 2.75 שקלים לשעה). עיקר השינוי בהעלאת התעריפים הינו על מנת ליצור תחלופה ברכבים החונים בחניות בתשלום כך שתתאפשר גם תחלופה במרכזי קניות, בחופים ובשאר מקומות ציבוריים ברחבי העיר.

נבהיר כי גמלאים תושבי העיר אשר קיבלו תו חניה לאזרח ותיק המוזן במערכות העירייה ואנשים עם מוגבלויות אשר הינם תושבי אשקלון ורכבם רשום במאגרי משרד התחבורה כרכב נכה ימשיכו ליהנות מחניה חינם בכל רחבי העיר והם אינם צריכים להגיש בקשה לתו תושב דיגיטלי מאחר וכבר נמצאים במערכות הממוחשבות של העירייה.

התו מיועד לכל תושב אשקלון שהוא בעל רישיון נהיגה ובבעלותו רכב או מספר רכבים (ללא הגבלה על מספר הרכבים). ההרשמה הינה פשוטה וידידותית למשתמש וניתן לעשות זאת על ידי מספר צעדים פשוטים וקלים במתחם ייעודי שהוקם באתר העירייה. כבר בעמוד הראשי של אתר העירייה ניתן למצוא את כפתור 'תו תושב' ובלחיצה עליו ייפתח עמוד להרשמה על ידי הזנת פרטים אישיים ומסמכים רלוונטיים. עם סיום פעולת ההרשמה יוזנו פרטי התושב במערכת והוא ייהנה מ'תו תושב' דיגיטלי שיקנה לו, כאמור, חניה חינם בחופי הרחצה, תעריף חניה מוזל ברחבי העיר ועוד מגוון הטבות בלעדיות לתושבי העיר.

מהרו להירשם על מנת ליהנות מתו התושב ולהימנע מתשלומים מיותרים על חניה. להרשמה לחצו כאן > https://bit.ly/3eU1s49

צילום: דוברות עיריית אשקלון

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.