עיריית שדרות נערכת לקראת החורף

עיריית שדרות מקדימה את עבודות ההכנה לקראת עונת החורף ועובדי אגף שפ"ע כבר עובדים במרץ למניעת הצפות ותקלות נוספות. חלק מהעבודות מתבצעות בשיתוף חברת החשמל.

על-אף שהחורף מתחיל באופן רשמי רק ב-21 בדצמבר, באגף שפ"ע בעיריית שדרות כבר החלו בשבועיים האחרונים על הכנת העיר לקראת עונת הגשמים. זאת, על-מנת שלא ייווצרו הצפות בכבישים ובכלל הרחובות.

עובדי האגף גם עמלים על תיקון בורות בכבישים ברחבי העיר וכן ניקוי כלל המובלים וניקוי תוואי הנחל בפארק עזריאלי.

מנהל אגף שפ"ע, אלעד חג'בי, מספר, שלקראת עונת החורף בוצעה בדיקה מקיפה של כלל עמודי החשמל והתאורה בעיר על-מנת לוודא שהם תקינים.

עובדי האגף ביצעו גיזום של עצים במרחבים הציבוריים, אשר עלולים להוות סכנה לעוברים ושבים.

בנוסף, יחד עם חברת החשמל, בוצעה עבודה לגיזום ענפים הנמצאים מתחת לקווי החשמל ובסמיכות להם. הגיזום והרחקת הענפים מהקווים מונעים את הפסקות החשמל הנגרמות עקב פגיעת הענפים בקווים אלו. עבודות הגיזום שמבצעת חברת החשמל חיוניות ביותר לשמירה על רשתות החשמל מפגיעת עצים וענפים והן מתואמות עם גורמי אגף שפ"ע במסגרת תכנית  עבודה מסודרת  ומחייבות ברוב המקרים הפסקת חשמל ברחובות שבסביבה – לצורך ביצוע העבודה. תושבי הבתים, הבניינים ובעלי העסקים שבאזור המופסק מעודכנים מספר ימים טרם לביצוע העבודה והם מבינים את חשיבות העבודה למניעת הפסקות חשמל עתידיות.

בנוסף, חברת החשמל מאתרת פגיעות ותקלות בכבלי החשמל הטמונים בקרקע באמצעות ציוד מיוחד ש"שומע" את איתותי הכבל בנקודת הפגיעה המדויקת.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התייחס לכלל העבודות המבוצעות בעיר לקראת החורף ואמר: "אנו, כעירייה, מעוניינים שבעונת החורף נהנה מגשמי הברכה ולא ניאלץ להתמודד עם נזקים כאלה ואחרים, ככל הניתן. ולכן, אגף שפ"ע עושה כל מאמץ להיערך מראש בצורה המיטבית והמקצועית ביותר במגוון התחומים. אני מברך גם על שיתוף הפעולה עם חברת החשמל למען הבטיחות שלנו ולמיזעור הנזקים העתידים לקרות בחורף".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים ההמגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל: eliko25@gmail.com

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.