ערב גיבוש זוגי למתנדבי ׳איחוד הצלה׳ בנתיבות לסיכום מבצע ״שומר החומות״

אמש (רביעי) התכנסו מתנדבי איחוד הצלה בעיר נתיבות לערב גיבוש זוגי ולסיכום מבצע ״שומרי החומות״ באולם הסמוך לבית הכנסת אוהל יעקב אודות לאדיבותו של הגבאי המסור הרב חיים גבאי שיחי׳

במהלך הערב הושק אוֹפנוֹלנס (אופנוע אמבולנס) לסניף, וכן נופקו 2 תיקי חובש למשתלמים שסיימו את תקופת ההכשרה שלהם ונהפכו לחובשים מן המניין.

במהלך הערב חולקו תעודות הוקרה לחובשים מצטיינים וכן למשה ויצמן אחראי תחבורה דרום בארגון שניצח על שיבוץ האמבולנסים במרחב הדרומי במהלך ימי הלחימה.

ראש הסניף משה כהן ״אנו מודים לכלל המתנדבים היקרים על מסירות ללא גבולות ובמיוחד לבני ובנות הזוג אשר תומכים ומעודדים את החובשים והחובשות לצאת ולהציל חיים גם על חשבון חיי המשפחה וברגעים לא שגרתיים אמצע הלילה ושולחן שבת״

הערב נערך סביב שולחנות ערוכים כיד המלך מידו העשירה והנדיבה של השף יאיר בקובזה – גריל גורמה.

כיבדו בנוכחותם ראשי הסניפים באזור, באר שבע, אופקים ושדרות וכן איש העשייה אבי דרעי אשר נשא דברים על החשיבות הגדולה בפועלם של החובשים במענה הרפואי המהיר ועל כך שברחבי העיר רואים את המהפכה שאיחוד הצלה מובילים. כמו כן ציין אבי על הערכה והתודה לראש העיר מר יחיאל זוהר על הסיוע והעזרה שהוא מעניק לאיחוד הצלה ובכך שותף גם הוא בהצלת חיים של הארגון.

צילום: איחוד הצלה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.