ערב הוקרה למתנדבי ידידים באשקלון

חוגגים חנוכה עם מתנדבי עמותת ידידים

השבוע, בערב יום ראשון, 21.11.21, הגיעו כ-75 מתנדבי עמותת ידידים וחברי הנהלת סניף אשקלון לערב הוקרה והרמת כוסית לכבוד חג החנוכה הקרב.

בערב נכחו ראש העיר, תומר גלאם, מנכ"ל העמותה, ישראל אלמסי, סמנכ"ל העמותה, לייזי שטרן, חברי מועצת העיר, חי דהרי, אבשלום יעקובי.

הערב נערך במרכז הקהילתי שפירא ובמהלכו העניק ראש העיר למנכ"ל העמותה תעודת הוקרה על פעילות העמותה באשקלון והודה באופן אישי למתנדבים על פעילותם במשך כל ימות השנה ובפרט במהלך הקורונה ומבצע שומר חומות בו הם סייעו לפנים משורת הדין במגוון דרכים שונות לתושבי העיר.

כמו כן, מנכ"ל העמותה, ישראל אלמסי העניק לראש העיר תעודת הוקרה גם כן על שיתוף הפעולה בין הגופים והודה לו על הסיוע למתנדבים בצרכיהם.

ראש העיר, תומר גלאם: "אשקלון מוקירה לכם, המתנדבים הערכה רבה על פועלכם ומסירותכם. במהלך הקורונה ומבצע שומר חומות הייתם לחברים אמיתיים עבור תושבי אשקלון וסייעתם להם רבות בשעותיהם הקשות ובעתות מצוקה. אני מודה לכם על טוב לבכם, על נחישותכם ועל דבקותכם במטרה על אף הקשיים. המשיכו לזרוע אור ולהפיץ את הטוב בעשייתכם הברוכה."

מנכ"ל עמותת ידידים, ישראל אלמסי: "תמיד מרגש לבוא לדרום ובפרט לאשקלון. באשקלון יש בית חם מכל הבחינות. החל מהנהלת הסניף ועד לחיבור של העירייה אלינו. מהרגע הראשון שאני ותומר נפגשנו התחברנו והרגשנו מכפיל כוח משמעותי. אנחנו עדים לכך גם בקורונה וגם בשומר חומות. יחד אנו זמינים לכל אתגר בשגרה ובחירום. בהחלט אלה הפנים היפות של ישראל."

צילום: אלדד עובדיה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.