צעירה התנגשה בעץ: הביטוח הציע לה 100 אלף ותפוצה ביותר מ-2 מיליון ₪

צעירה מאזור הדרום שהתנגשה בעץ בכניסה לעיר,  תקבל פיצוי כולל של שני מיליון ו-100 אלף ₪ מביטוח לאומי ומביטוח הפניקס שבטחה את רכבה. כך עולה מתביעות שהגישה לבית משפט השלום בראשל"צ ולביטוח הלאומי באמצעות עו"ד דניאל אדזיאשווילי. לפני הפנייה לעוה"ד חברת הביטוח הציע לצעירה פיצי כולל בסך 100 אלף ₪ בלבד.

מהתביעה נגד חברת הביטוח עולה כי לפני כ-4 שנים בשעה 18:30 לערך, בדרכה ממקום עבודתה לביתה, בעת שנהגה ברכב איבדה את השליטה והתנגשה בעוצמה בעץ ברחוב מנחם בגין. כתוצאה מכך, היא  נפגעה באורח קשה וחולצה מהרכב בסיוע כבאים.

הצעירה פונתה ממקום התאונה באמבולנס של מד"א למיון בביה"ח ברזילי תוך איבוד הכרה  ואי יכולת לזכור את נסיבות התאונה. במיון אובחן כי היא סובלת מחבלת ראש,  מכאבים בגב ובצוואר ומחתכים בברכיים. בהדמיית CT אובחנו  שברים במספר חוליות ובאחת הצלעות.

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתאונה כתאונת עבודה וועדה רפואית מטעמו, קבעה לה נכות בשיעור של 68 אחוזים בין היתר בגין הגבלה בפתיחת הפה ובתנועות במותניים, כאבי ראש ושבר באחת החוליות.

בא כוחה עו"ד דניאל אדזיאשווילי העוסק בתביעות בגין נזקי גוף, טען בתביעה כי מאז התאונה ועד היום הצעירה הפכה מאשה עצמאית  ביותר, לאשה  שאינה יכולה ואינה מסוגלת לבצע דברים רבים כבעבר ואף סובלת מפלשבקים מהתאונה.

כאבי הראש העזים ממנה היא סובלת והפגיעה בעמוד השדרה המותני, מקשים על עבודתה כדיילת אוויר. בעקבות כך  נעדרה רבות מהעבודה ולאחר שתי משמרות במטוס, נאלצה להפסיק כליל את עבודתה בחברה. מזה כשנתיים שאינה עובדת מכיוון שלא הצליחה להתמיד במקומות עבודה אחרים, עקב קשיים בישיבה ממושכת.

הצעירה תבעה  מבית המשפט לפסוק לה פיצויים עבור הפסדי שכר, הוצאות רפואיות, עזרת צד ג' וכאב וסבל. כאמור בעקבות התביעות שהוגשו ולאחר משא ומתן עיקש של באת כוחה מול חברת הביטוח, היא זכתה לקבל פיצוי כולל בסך כמיליון ו-800 אלף ₪.

בא כוחה, עו"ד דניאל אדזיאשווילי: "אנו ממליצים לא לסגור פשרה מול חברת הביטוח בטרם מתייעצים עם עו"ד מומחה ובקיא בתחום. 100 אלף השקלים שהציעה חברת הביטוח לצעירה הוא לכאורה סכום מפתה אבל ברוב המקרים ניתן להשיג פיצוי גדול בהרבה".

1 תגובה
  1. אברהם אטיאס אומר

    ע"ד אמין.מקצועי.מומלץ ביותר.מספר 1 בתחום

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.