קק״לטק שער הנגב-שדרות יוצא לדרך

בטקס חגיגי במעמד שר הכלכלה, שר החקלאות, מפקד פיקוד דרום וראשי המועצות ונציגי קק"ל, הונחה אבן פינה לקק״לטק שער הנגב – שדרות

אתמול (ג׳) הונחה אבן הפינה למרכז החדשנות קק״לטק שער הנגב-שדרות על שם אלכסנדר טטר גרוס, אשר נתרם על ידיJNF  אוסטרליה. המרכז יהווה מוקד ידע עולמי בנושאי אגריטק וקיימות, עלות הפרויקט מוערכת בכ- 20 מיליון ₪.

הסרת הלוט

באירוע השתתפו שר הכלכלה, ח"כ עמיר פרץ, שר החקלאות, ח"כ אלון שוסטר, מפקד פיקוד דרום, האלוף הרצי הלוי, ראש מועצה אזורית שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ואורחים נכבדים נוספים.

יו״ר קק״ל, דניאל עטר: ״עתידה של מדינת ישראל טמון בחיזוק הפריפריה. רק קידום הנגב והגליל, יאפשרו למיליוני ישראלים לבנות בית ולהגשים את עצמם. קרן קימת לישראל מודה לשותפיה ב-JNF  אוסטרליה על נכונותם להצטרף ליוזמה המבורכת לחיזוק ההתיישבות בנגב. השקת מרכז החדשנות בשער הנגב -שדרות, הוא צעד משמעותי בהגשמת החזון של קק״ל ״רילוקיישן ישראלי – ישראל 2040״. כמי שמוביל את הפרויקט מראשיתו, אני מתמלא בגאווה לחזות בו יוצא לפועל ומודה לשותפינו על קידום הפרויקט, והפיכת חזון הפרחת הנגב למציאות".

יוסי איפרגן מערך הסברה קק"ל

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.