רשת מחסני השוק, במהלך משותף עם max ועם הדקה ה- 90: "מטיסים אתכם לחו"ל"

מחזיקי כרטיס אשראי Wincard + של הרשת, יזכו להנחה של 250 דולר להזמנת חופשה משפחתית, או בהנחת 100 דולר לחופשה זוגית, למגוון יעדים במהלך החודשים יולי-ספטמבר, וחגי תשרי

לקראת החזרה לשגרה בענף התיירות ולרגל החופשות הנהוגות בחודשי הקיץ, רשת מחסני השוק, יוצאת במהלך משותף עם max ועם הדקה ה-90: במסגרתו, מחזיקי כרטיס אשראי Wincard+ של הרשת בשיתוף max, יזכו להנחה של 250 דולר להזמנת חופשה משפחתית, או לחילופין בהנחת 100 דולר לחופשה זוגית למגוון יעדים, במהלך החודשים יולי- ספטמבר 2021 וחגי תשרי.

הטבה זו תקפה בבלעדיות עבור מחזיקי כרטיס אשראי Wincard + של רשת מחסני השוק, מחסני השוק שלך וקו- אופ. למימוש ההטבה יידרש הזנת קוד קופון במוקד הדקה ה-90 או באתר הייעודי למבצע. בין היעדים הבולטים: איי יוון, קפריסין ובולגריה.

הטבת החופשות כוללת טיסה, לינה ואירוח וכן, העברות. לצורך העניין נבחרו בתי מלון מפוארים ומובילים בדרגת אירוח של 5 כוכבים על בסיס חצי פנסיון, או על בסיס הכל כלול. ביניהם:

קוס, יוון– על בסיס הכל כלול במלון Kipriotis village resort.

בורגס, בולגריה– על בסיס הכל כלול- Kotva hotel.

פאפוס, קפריסין– על בסיס הכל כלול- מלון Louis Phethon beach.

כרתים, יוון– על בסיס חצי פנסיון- Aquila Rithymna beach.

עוזי נעמן, מנהל השיווק ברשת מחסני השוק, מסר "אנו פועלים רבות על מנת להעניק ערך מוסף ובידול ללקוחותינו הנאמנים ולחברי מועדון הלקוחות המונה מאות אלפי לקוחות מרחבי הארץ לאורך כל השנה. מהלך ייחודי זה נרקם יחד עם חברת max בכדי לעודד את הציבור לטוס מחדש אחרי תקופה מאתגרת וליהנות מחופשה מפנקת ביעדים פופולאריים בעונה הבוערת ביותר כשלהטבה זו ישנה ערך מהותי. זהו שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין חברת קמעונאות לתיירות- הדקה -ה-90, כך שאנו צופים למהלך זה הצלחה רבה שתהווה זריקת עידוד וקטליזטור לענף התיירות היוצאת.

ירון טיקטין, סמנכ"ל לקוחות פרטיים ואשראי בחברת maxמסר "חברת max מקפידה להיות שם עבור לקוחותיה ולאפשר להם למקסם את ההטבות מהם הם יכולים להנות באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים. אחרי שנה לא קלה אנחנו מזהים את הצורך של הציבור לצאת לחופשה ושמחים לאפשר ללקוחותינו להנות מהטבה משמעותית שתקל עליהם לצאת לחופשה בתקופת הקיץ במקומות אטרקטיביים. max תמשיך להציע ערך מוסף ללקוחותיה כפי שעשתה לפני משבר הקורונה וכפי שעשתה בשיאו."

לפרטים נוספים ולהזמנות:

https://www.daka90.co.il/?ref=max או במוקד – 073-3909090

***למזמינים, תינתן האופציה לבטח את הטיסה בגין ביטול טיסה מכל סיבה בעלות של 20$ לנוסע במעמד ההזמנה ועד 48 שעות מביצוע ההזמנה.

קרדיט: Jimmy teoh from pexels.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.