שבועות של הכנה לשבועות

תלמידי 'פרויקט חונכות המרכזי' הגיעו לחג השבועות מרוממים ומדושני עונג ושמחה לאחר הכנה רבתי לחג מתן תורה ע"י התחזקות בלימוד התורה והתעוררות הלב במשך מספר שבועות החל מתחילת חודש אייר.

לקראת חג השבועות יומא דהילולא של דוד המלך נעים זמירות ישראל, הוענקה מתנה יוקרתית במיוחד לכל התלמידים שהשתתפו במבצע 'זריזין מקדימין' והגיעו בזמן ללימוד עם החונך – ספר 'תהילים' מהודר, מעוטר בלוגו מפואר של 'פרויקט חונכות המרכזי'.

כמו כן בתחילת חודש סיון כהכנה לחג השבועות התקיימו בכל הסניפים מעמדים רבי רושם בהם שמעו התלמידים דברי אגדה והתעוררות בכדי לפתוח את ליבם ולנטוע בקרבם אהבת תורה.

הרב גדעון אקדע שליט"א משגיח בישיבת עטרת שלמה כיבד את המעמד בנתיבות בהשתתפותו ושוחח עם התלמידים על נועם הליכותיו של בן תורה הזוכה להתרומם ע"י לימוד התורה.

בק"ק אופקים התקבצו התלמידים לשמוע בקשב רב את דרשתו של הרב יונתן פרלמן שליט"א משגיח בישיבת באופקים אשר המחיש את מתיקות ועריבות התורה והאריך בחשיבות הלימוד מתוך שמחה וערבות ככפי שרואים על תלמידי 'פרויקט חונכות המרכזי'.

גם בירת הנגב זכתה לכנסיה שהיא לשם שמים בעיר באר שבע השתתף במעמד הנכבד הרב משה ששון שליט"א ראש הישיבה ומשגיח בישיבת באר התלמוד, שלאחר דברי שבח ותהילה שקשר לראשו של הרב אריאל יפלח על פועליו הרבים להפצת התורה ולהרמת קרן ישראל בקרב תינוקות של בית רבן, הלהיב את התלמידים בדברים חוצבים להבי אש בחשיבות הלימוד בשנות הילדות.

בעיר שדרות היה צריך למסור את השיחה הרב דרור טוויל שליט"א רב הגרעין התורני אך נבצר ממנו לבוא ובמקומו זכינו לשמוע את הדיין המצוין הרב עודד מיכמן שליט"א שהחדיר בתלמידים את גודל מעלתו של ליל חג השבועות והזכות הגדולה של הלומד בו מתחילתו ועד סופו.

בסיום המעמדים יצאו התלמידים טעונים במטען רוחני גדול ממדים ספוגים באהבת תורה ושמחת התורה כשבידיהם שקית ממתקים גדולה ומיוחדת

צילום: ח.ו

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.