טקס מרשים בפתיחת סניף קופ"ח כללית החדש במערב בנתיבות

במעמד רבני העיר הרבנים הגאונים שליט"א, הנהלת 'קופ"ח כללית', ומ"מ רה"ע הר' יעקב מעלימי הי"ו התקיים ביום חמישי האחרון טקס חנוכת המרפאה החדשה שע"י 'קופ"ח כללית' בשכ' נתיבות מערב, אשר אוכלסה לאחרונה באלפי בתי אב, ועוד נוספים בדרך לאכלוס.
האירוע התקיים לאחר שנבצר מראש העיר מר יחיאל זוהר להשתתף ושלח את ברכתו על ידי מ"מ הר' מעלימי הי"ו. האירוע נפתח בדברי ברכה של הגאון חיד"א שליט"א, הגאון רבי יורם כהן שליט'א מו"צ הקהילה, הגאון רבי דנון דנין שליט"א – רב הקהילה.

בדברים שנשאו הרבנים בטקס, עמדו על חשיבות האדם לדאוג לבריאותו, ועל כך שזהו ציווי תורתנו הקד'.בהמשך הדברים, ברכו הרבנים את הנהלת 'קופ"ח כללית' שנעתרו לצרכי התושבים ובע"ה לא תצא תקלה תחת ידם ושלא יזדדקו התושבים חלילה לביקורים תכופים במרפאה.בסיום הדברים, הדגישו הרבנים שליט"א את החובה להתחסן בתקופה זו, כפי המלצת הרופאים, ובכך לצמצם באופן ניכר את הסכנות הטמונות בתקופה זו. בעיקר לילדים ומבוגרים.


בהמשך הטקס, נשא דברים דברים מ"מ רה'ע הר' יעקב מעלימי הי"ו אשר הביא את ברכת ראש העיר מר יחיאל זוהר הי"ו והצטרף לבקשת הרבנים לציבור הרחב להגיע ולהתחסן ויפה שעה אחת קודם.בהמשך הדברים אמר מעלימי – "אנו חווים את התפתחותה האדירה של העיר הודות לפעילותו ומסירותו הרבה של ראש העיר היקר מר יחיאל זוהר, והיום התקדמנו עוד צעד משמעותי בהתפתחותה של העיר"
בסיום הטקס, קבע הגאון חיד"א שליט"א את המזוזה בפתח המרפאה החדשה, "שלא יזדקקו עם ישראל להגיע לכאן, רק לדברים טובים" אמר הרב בסיומה של קביעת המזוזה.

קרדיט צילום: דוברות כללית

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.