עיריה

אוהבים קפה? כל מה שחשוב לדעת על פולי קפה טריים

למה כדאי לכם להעדיף פולי קפה טריים?

כולנו אוהבים לשתות קפה משובח ואיכותי בדומה לקפה בבית הקפה. אך על מנת להגיע לאיכות ולארומה של קפה איכותי משובח, יש צורך בפולי קפה איכותיים שמהם מייצרים את הקפה עצמו. באמצעות פולי קפה טריים תוכלו לקבל קפה שעבר קלייה וחליטה בצורה הכי הטובה ולכן הטעם של הקפה שלכם יהיה בהתאם.

מה ההבדל בין פולי קפה טריים לקפסולות קפה?

פולי קפה טריים נותנים לנו את הטעם הכי קרוב לקפה משובח וטעים בדומה לבית הקפה. השימוש בפולי קפה טריים נעשית תוך רגעים ספורים באמצעות לחיצת הכפתור של המטחנה, כך שאתם מקבלים ניחוח משכר וטעם טעים מעורר וחזק ביתר ללא חומרים משמרים כמו שיש בקפסולות. כלומר הטריות של פולי הקפה לעומת הקפסולות משחקת כאן תפקיד משמעותי ביותר, לכן הרבה אנשים מעדיפים את הקפה שלהם מפולי קפה טריים ולא בקפסולות.

למה כדאי לכם להשתמש בפולי קפה טריים לקפה שלכם?

פולי הקפה ניחנים בכמה תכונות שלא ניתן למצוא בקפה בקפסולות ובסוגי קפה אחרים. ראשית, מדובר על פולים המאפשרים ליהנות מקפה איכותי, עשיר בארומה ובטעם אשר משמר את טעמו של הקפה בצורה הטובה ביותר. שנית, הקפה מאפשר יצירת קרמה עשירה וסמיכה. שלישית, רמת הטריות של הפולים היא הכי גבוהה וניתן להשיג אותם בקלייה מקומית. רביעית, יצירת פולי הקפה הטריים בבית קלייה מפחיתה את זיהום האוויר אשר נפלט בבתי קלייה גדולים וכמובן איך אפשר בלי הטעם המדהימים והריח המשגע והממכר שלהם.

פולי קפה טריים- שאיכות וטעם נפגשים

מסיום תהליך קליית פולי הקפה משתחרר גזים והקפה מתחמצן. שחרור הגזים הראשוני אשר נוצר בתהליך הקלייה הכרחי ביותר לפולי הקפה ולכן חשוב להמתין בין יומיים לעשרה ימים ממועד הקלייה עד להכנת הקפה. כאשר הקפה בשל ניתן ליהנות מהטעם והארומה שלו ולהרגיש את הטעם והארומה בצורה הטובה ביותר. לכן הרבה אנשים אוהבים לעשות את הקפה שלהם מפולי קפה טריים בקליית מקומית, מאחר שהקפה מגיא לשיא בשלותו ולמאפשר ליהנות מקפה איכותי, טעים ובעל ארומה.

יתרונות פולי קפה

צריכת פולי קפה כדאית עד מאוד לעומת סוגי קפה אחרים הקיימים בשוק. הודות לקליית פולי קפה ניתן ליהנות מיתרונות רבים שרק קיימים בסוג פולים אלו. יתרונות אלה כוללים:

טריות- הטריות של הפולים משפיעה רבות על הקפה שלכם. טחינת הקפה נעשית תוך רגעים ספורים והריח ממכר. כמו כן, הטעם של הקפה מזכיר מאוד את הקפה שאתם שותים בבית קפה. טעם מזוקק שניתן לשתות וליהנות ממנו ללא חומרים משמרים.

מחיר זול- המחיר של פולי הקפה הוא זול לעומת קפה בקפסולות. אין צורך ברכישת קפסולות מדי חודש, כך שההשקעה היא חד פעמית במכונת הקפה.

טעם- טעם פולי הקפה שונה משאר הטעמים שאתם מכירים. לכל סוג פולי קפה יש את הטעם הייחודי לו, ושמדובר על פולים טריים מדובר על חוויה בלתי נשכחת.

ארומה- הארומה של הקפה מעוררת את כל החושים, המרירות עם החמיצות והמתיקות יחדיו והריח המשכר עושה את החוויה לבלתי נשכחת וכל לגימה היא בעוצמות גבוהות.

עיריה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.