אופקים: נקבע תאריך למכרז

השבוע התקיימה פגישה בין ראש העיר, איציק דנינו, לבין מנכ"ל 'נתיבי ישראל', ישראל פרץ, בנוגע להתקדמות פרויקט סלילת הכביש אופקים-שדה תימן. בפגישה השתתפו גם צוות המשרד, מנכ"ל החברה הכלכלית, אהרון אלקבץ, ומהנדסת העירייה, חנה חרמש.

כזכור, התקציב עבור סלילת הכביש, העומד על 250 מיליוני ש"ח, ממתין מזה מספר שנים, לאחר אישור כל הגורמים ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ. עם גיוסו באופן מלא, החל הליך התכנון לקראת יציאה למכרז לביצועו על ידי 'נתיבי ישראל', הסמכות הבלעדית בארץ לסלילת כבישים בינעירוניים. פרסומו של המכרז תוכנן כבר לפני מספר חודשים אך התעכב ובפגישה שהתקיימה השבוע הובהר כי 'נציבי ישראל' לוקחים אחריות מלאה על העיכוב ועושים מאמץ לצמצם את הפער שנפתח.

משך תקופת העבודה המתוכננת מוערך ב-20 חודשים, לאחר יציאתו של המכרז ביוני 2019. לשם כך נקבעו מספר פגישות עבודה נוספות עם מנכ"ל 'נתיבי ישראל' וצוותו במטרה לעמוד על התקדמות העבודות מקרוב.

איציק דנינו, ראש העיר: "בפגישה שקיימנו עם מנכ"ל 'נתיבי ישראל' וצוות משרדו הצלחנו להניע את התהליך ולזרז אותו כך שבחודש יוני הקרוב יתפרסם המכרז לביצוע סלילת הכביש. סלילתו של כביש אופקים-שדה תימן תקצר את הנסיעה מאופקים לבאר שבע באופן משמעותי ויהווה מנוף כלכלי מרכזי עבור העיר ואנו נמשיך לקדם אותו בכל המרץ".

כביש מקצר שדה תימן – אופקים

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.