אופקים: 3 גנים בעיר יסגרו מיידית

ראש העיר פרסם לפני זמן קצר על החלטה לסגור החל ממחר שלושה גני ילדים בעיר: 'סביון' ו'רותם' בשכונת שפירא, ו'מרגלית' באשכול הגנים מול בית הספר בן גוריון, עקב גילוי איש צוות מאומת. כל ילדי הגנים נדרשים להיכנס לבידוד החל מהיום.

הודעה מסודרת יצאה מהגננות האם להורי הילדים, לגבי המשך ההתנהלות בימים הקרובים ותקופת הבידוד הנדרשת. מינהל החינוך עומד בקשר מול משרד הבריאות ומעביר את שמות ילדי הגן כפי שנדרש. באחריות ההורים לתאם בדיקות קורונה לילדים מול קופות החולים ולהכניס את הילדים לבידוד כנדרש על פי הנחיות משרד הבריאות.

מעיריית אופקים נמסר, אנו ממשיכים את פעילות ההסברה והאכיפה בעיר, בכל הכח. צוותים מטעם המחלקה לביטחון וסדר ציבורי בעירייה, פעלו במהלך כל היום להגברת פעולות ההסברה והאכיפה ברחבי העיר, ליישום הנחיות משרד הבריאות במאבק בנגיף הקורונה, עקב העלייה המדאיגה במספר החולים בעיר והגדרתה כ'עיר כתומה'.

אם יימשך קצב התחלואה וההדבקה אנו עלולים למצוא את עצמנו מוגדרים כ'עיר אדומה', עם כל ההשלכות הכרוכות בכך, כולל סגר נקודתי או כללי.אנחנו רוצים להימנע מזה, ולצד הפעולות שהעירייה עושה נדרש שיתוף פעולה גם מצידכם. אנא מכם, יישמו את הנחיות משרד הבריאות ופעלו על פיהן. רק משמעת אישית יכולה להוביל להיפוך המגמה. היינו 'עיר ירוקה' אך לפני מספר ימים, אנחנו בהחלט יכולים לחזור לשם. זה תלוי רק בנו.

צילום: freefix

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.