אושר המינוי רשמית – חזי לוי מנכ"ל משרד הבריאות

הממשלה אישרה כעת את מינויו של פרופ' חזי לוי לתפקיד מנכ"ל משרד הבריאות.

שר הבריאות יולי אדלשטיין הודה לשרי הממשלה על האישור ואמר: "פרופ' חזי לוי הוא בעל ניסיון רב ביותר במערכת הבריאות – בצה"ל, בבית חולים ובמשרד הבריאות. אני בטוח שהוא יהיה לי לעזר רב בהובלת המערכת בתקופה המאתגרת העומדת לפנינו, בייחוד בהתמודדות עם נגיף הקורונה. אני מודה למנכ"ל היוצא, משה בר סימן טוב, על עבודתו המסורה במשרד ועל הסיוע הרב בכניסתי למשרד".

חזי לוי מנכל משרד הבריאות: היום מוניתי על ידי ממשלת ישראל לשמש כמנכ״ל משרד הבריאות הבא. אני מקבל את התפקיד ביראת קודש ומודה לשר הבריאות, מר יולי אדלשטיין, על בחירתו בי.
מדינת ישראל נתונה במאבק קשה ביותר נגד נגיף הקורונה, המשליך על כל אורחות חיי האזרחים במדינה. זאת פרט לבעיות נוספות הנמצאות לפתחנו בתחום הבריאות.
אני אמשיך להוביל את המאבק המקצועי במגיפת הקורונה ואמשיך לעשות למען הבטחת שירותי בריאות ראויים וחומלים בכל התחומים למען מדינת ישראל.
אני רוצה להודות למנכ״ל היוצא, משה בר סימן טוב, שפעל רבות למען הבריאות בכלל, ואשר הוביל באופן מקצועי ביותר את המאבק נגד הקורונה , בפרט.
אני מודה לו בשם כל אזרחי מדינת ישראל ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו בכול אשר יבחר. אני רוצה לסיים בתודה לראש ממשלת ישראל, שר הבריאות ולשרי ממשלת ישראל שאישרו את מינוי לתפקיד רם זה.״

אלון דוידי ראש עיריית שדרות במהלך הסיור יחד עם חזי לוי מנהל ביה"ח ברזילי. צילום: דוד אביעוז דוברות ביה"ח

אבי לרר מנכ"ל עמותת 'ושמחת': היום הזה שבו פרופסור חזי לוי ממונה למנכ"ל משרד הבריאות, הוא יום גדול למדינת ישראל ותושביה.אנחנו זוכים במקצועיות נדירה בשילוב טוב לב ואנושיות, שלא רואים הרבה.אני בטוח בהצלחתו ומאחל לו עשיה ברוכה וטובה.

הבוקר דיבר מנכ"ל משרד הבריאות החדש , פרופ' חזי לוי, בכנס של עיריית אשקלון הבוקר (ראשון) להתמודדות עם נגיף הקורונה וסקירת הפעילות העירונית בזמן משבר הקורונה: 
"עם הזמן למדתי להכיר את העיר, למדתי את אנשיה, ואני חייב לומר שאני יוצא מאוהב, באנשים, בעיר, באנשי בית החולים ובכל מה שעשינו. אנחנו גאים במה שעשינו ואני מכיר תודה לתומר גלאם, ראש העיר, ולכל עובדי העירייה  שפעלנו יחד גם בעתות משבר, גם בעתות הקורונה, בטילים, על העזרה בקורונה, טיפול בילדי העובדים שציינו כאן. 
"אני חושב שבית החולים ימשיך בחזון לתת רפואה נכונה, הוגנת, מקיפה, עם כל השירותים, עם כל הטכנולוגיה, עם קיצור תורים, כדי לתת את מה שמגיע לתושבים, כדי להיות מעורבים בקהילה, לסייע לקהילה, כדי להביא את החמלה הראויה לתושבים כאן דרך בית החולים. תודה רבה לכולם", אמר פרופ' לוי. 

פרופסור חזי לוי וראש עיריית אשקלון


בהזדמנות זו, בירך ראש העיר, תומר גלאם את פרופ' לוי על המינוי ואיחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש. "חזי לוי הוא שחקן נשמה. הוא איש עם ערכים ורגש וזכינו לעבוד איתו ולשתף פעולה למען בריאות תושבי אשקלון והסביבה. כעת, ייהנו מהניסיון ומהמקצועיות שלו כל אזרחי מדינת ישראל. המון הצלחה בהמשך הדרך". 


צילומים: דוברות עיריית אשקלון/ אלי קליין / דוד אביעוז

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.