איך מקדמים אתרים וכמה זמן לוקח לקדם

כמה זה לוקח לקדם אתר

קידום אורגני לוקח זמן. זאת עבודה, אבל היא שווה את ההמתנה משום שמדובר בשיטת הקידום היעילה והנכונה ביותר עבור מרבית אתרי האינטרנט שנמצאים ברשת. רבים שואלים מקדמי אתרים כמה זמן לוקח לקדם אתר, משום שהם רוצים כבר להתחיל לעבוד, לגייס לקוחות ולשווק מוצרים. עם זאת מקדמים טובים יענו שהדבר לוקח זמן משום שדרושה לא מעט השקעה, תנועה ויצירת תוכן נכון עבור קידום שאמנם אינו מהיר כמו קידום ממומן, אבל התוצאות יהיו אחרות לחלוטין.

במה תלויה המהירות?

בתחילה חשוב לדעת שמהירות קידום אתרים באופן אורגני תלויה בתחרות על לבו של הלקוח זאת בהקשר לשירות או למוצר שאתם משווקים. לאחר מכן ישנה איכות התכנים והאתר כמו מבנה האתר, הקוד בו הוא נכתב, הזמינות והמהירות שלו. עוד יעזרו לזרז את התהליכים דברים כמו איכות קישורים באתר, כמות הקישורים וכמובן היות המקדם מקצועי ויעיל. כל אלה ישפיעו על הזמן שבו תתחילו לראות תנועה באתר האינטרנט שלכם. אז אם תרצו מענה לשאלה: כמה זמן לוקח לקדם אתר, אפשר לומר שהזמן המוצע מגיע לחצי שנה בדרך כלל.

מה קורה בחצי שנה של קידום?

כעת נעבור לדרך שבה אפשר להבין איזה פעולות מבצע מקדם אתרים: מקדם  טוב יבצע פעולות שונות כמו מחקר מילות מפתח שעוזר להבין אילו מילים דרושות כדי לקדם את האתר כך שהוא יהיה מבין הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. המקדם ישתול את המילים בתוכן אינפורמטיבי ואיכותי שיעלה לרשת ובכך יוביל ליותר תנועה.

איש המקצוע ישפר את תשתיות האתר, את הנראות שלו, את זמן התגובה לניידים ובכלל, ויבצע מקצה שיפורים חשובים. בין היתר תתבצע אופטימיזציה שתעזור להפוך את האתר לנגיש יותר ולעיתים אף בנייה מחודשת או עיצוב מחודש של אלמנטים וויזואליים של או של אתר האינטרנט עצמו.

תהליך קידום קורה גם באמצעות שתילת ביטויים נכונים בתכנים וביטויי זנב ארוך מתאימים שימשכו יותר גולשים לקרוא תוכן טוב ואיכותי. המקדם ידע לנהל מוניטין ולדחוק מטה פרסומים פחות טובים אודות ומצר או שירות, או כדי לספק מידע חיובי על חברה, עסק או אדם פרטי.

בין היתר אנשי המקצוע יוודאו כי קיים תוכן איכותי בכמות נכונה באתר, הם יסקרו את התנהגות הגולשים ויעשו שינויים, יבחנו את שביעות הרצון של הגולשים וישפרו אותה, יעלו את מהירות האתר, את הזמינות והאבטחה וישתלו קישורים המפנים את הגולשים להמשיך לגלוש באתר.

חשוב לדעת שכל הפעולות האלה דורשות זמן וגם התבוננות כדי להבין מה הפעולות שחשוב להתמקד בהן למען קידום אתרים נכון.

לסיכום, כשאתם בוחרים מקדם אתרים מקצועי תוכלו לשאול אותו כה זמן לוקח לקדם אתר אינטרנט, ולחכות לתשובה. אם התשובה תהיה "מהר מאוד" כדאי שתבחנו את השיטות בו עובד איש המקצוע כי כמו שהזכרנו, קידום טוב לוקח זמן. לכן יש לבחור אנשי מקצוע אמינים שיספקו לכם תשובות כנות לצד עבודה פרקטית ויעילה.

צילום: freefix

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.