איפה כדאי לקנות מצבר לקיה פיקנטו?

קיה פיקנטו הוא אחד מהרכבים האהובים על בארץ, בעיקר על הצעירים מבנינו. בשל החוזק והיציבות שלו הרכב בעל תוחלת חיים ארוכה וכמובן הנוחות שהוא מספק לכם והקומפקטיות שלו. עם זאת, אורך החיים של מצבר לקיה הוא בממוצע שנתיים וחצי – שלוש שנים.

איך יודעים שהבעיה היא מהמצבר?

עליכם להיות ערניים לסממנים מוקדמים שעלולים להופיע ממצבר שמתחיל להיחלש ולשבוק חיים – לוח המחוונים עמום, רדיו בווליום חלש, קושי בניסיון להתניע את הרכב – אם אחד מהסימנים הופיעו, המצבר שלכם בדרך לסיים את תקופת חייו ורוב הסיכויים שתצטרכו לבצע החלפת מצבר חדש. במידה והכנסתם את המפתח לסוויץ' כאשר אתם מנסים להניע ואתם שומעים מין רעש של תקתוקים, זה אכן בעיה של מצבר. יש לציין שבגלל שהמצבר בקיה בעל מבנה קטן, ברגע שנפעיל מזגן בעוצמה מלאה אנחנו עלולים לגרום למצבר להתאמץ ובכדי לשמור על תוחלת חיים ארוכה רצוי להפעיל בעוצמה נמוכה\בינונית. 

איזה מצבר מתאים לקיה פיקנטו?

לכל רכב יש את מידת האמפר הדרושה לו וניתן לאמת זאת על ידי בדיקה בהוראות הרכב. מצברים שמתאימים לקיה פיקנטו הינם מצברים לרכבים קטנים בעלי קיבולת 40 אמפר. מצבר לקיה פיקנטו מהחברות המוכרות בשוק, יחזיק לכם מעמד בדרך כלל בין שנתיים לשלוש שנים בתדירות נסיעות סבירה ומשתנה לפי הבלאי ומספר השימושים ברכב. זרם ההנעה שלהם צריך להיות 345 ויש להם מבנה ספציפי, כך שהם מותאמים בצורה הטובה ביותר לרכב. 

מצבר לקיה פיקנטו – מה המחיר?

ברוב חנויות מצברים ושירותי מוסך מצבר עד הבית, מחיר מצבר לקיה יתחיל מ-349 ₪ ל- 499 ₪,  כמובן שזה תלוי בשנת הייצור של הרכב, במותג שתבחרו ובחודשי האחריות שתרצו לקבל – מצבר עם 12 חודשי אחריות כמובן יהיה זול יותר ממצבר שמגיע עם 24 חודשי אחריות. רצוי לקנות מצבר מחברה מוכרת וידועה כמו מצברי שנפ ומצברי בוש, בשניהם יש התאמה מלאה לאקלים הישראלי והן חזקות ועמידות לאורך שנים.

מצברים לקיה פיקנטו קונים ממקצוענים כמו שיא מצברים

בכדי להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה, פנו למומחים כמו שיא המצבר מצבר עד הבית ותרכשו את המצבר במחיר ההוגן ביותר ובשירות המקצועי ביותר לקיה האהובה שלכם. במהירות שיא של עד 60 דקות ובשירות עד הבית או לכל מקום שתרצו, יגיע חשמלאי רכב מנוסה ויבצע לכם החלפת מצבר. השירות יינתן בכל אזור המרכז ולכל כלי רכב – רכבים פרטיים, משאיות, קלנועית, קלאב קאר, יאכטות, סירות, אופנועים וקטנועים. בכדי לספק את השירות הטוב ביותר, לא יגבו ממכם על עלויות התקנה והגעה ותשלמו רק על מחיר המצבר.

צילום: FREEPIK

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.