איפה תוקם קרית הממשלה באופקים? מה יהיה גודל המתחם? – כנסו ותגלו

מדובר על מתחם של 4500 מ"ר ובו נציגויות של משרדים ממשלתיים ושל העירייה, לצד שטחים מסחריים שיוצעו לבעלי עסקים מקומיים. ראש העיר: "מדובר במגה פרויקט, שיעלה את השירות לתושב באופקים בכמה רמות למעלה"

גידול אוכלוסיית העיר בשנים האחרונות והרצון לתת לתושב את השירות הטוב ביותר הביאה את הצורך בהקמת מתחם אחד שירכז בתוכו שירותים של משרדים ממשלתיים לצד שירותים מוניציפליים. לשם כך נבחר אזור ייעודי, בסמוך לכיכר היונים ומבנה המתנס בו תוקם קריית הממשלה של העיר אופקים.

מדובר על מתחם מגוון בגודל 4500 מ"ר, שיכלול את נותני השירותים הרשותיים והממשלתיים ובנוסף שטחי מסחר, שיוצעו לבעלי עסקים מקומיים. הרעיון שעומד מאחורי פרויקט גדול זה הוא לרכז עבור התושב, במקום אחד, את מרבית השירותים אליהם הוא נזקק ובכך לחסוך לו זמן ולספק לו נוחות.

על עבודת התכנון הופקד משרד 'פישר אלחנני' והשבוע הוחלט במסגרת ישיבה שהתקיימה בלשכת ראש העיר על קו העיצוב שיוביל את הפרויקט. על פי הערכה בתוך ארבעה חודשים יפורסם מכרז לקבלן מבצע, עד אז יסתיימו עבודות התכנון הראשוני, יועסקו היועצים בתחומים השונים, זאת לצד גיוס כל התקציבים הנותרים.

איציק דנינו, ראש העיר: "מדובר במגה פרויקט, שיעלה את השירות לתושב באופקים בכמה רמות למעלה. התכנון והביצוע יהיו בסטנדרטים גבוהים וזה יהיה אחד המקומות היפים והנגישים באזור. העיר אופקים ממשיכה לצמוח ולקלוט וכך השירות לתושב, עוד ועוד משפחות חדשות קובעות כאן את ביתן ומתחם כזה הוא בגדר הכרח".

הדמיות: משרד אדריכלים 'פישר אלחנני'

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.