אשדוד: נבחר שוב כיו"ר המועצה הדתית

בשעה טובה: הרב עובדיה דהן נבחר שוב לתפקיד יו"ר המועצה הדתית אשדוד

הרב עובדיה דהן נבחר פה אחד לתפקיד יו"ר המועצה הדתית באווירה של התלכדות ושמחה בין חברי המועצה והנציגים.

כשנתיים וחצי לא היה ראש מועצה בפועל, אך העשיה והשירות לציבור נתנו לציבור ללא כל שינוי ע"י הרב עבדיה דהן שכיהן כממונה זמני בכל אותה תקופה.

בישיבה מיוחדת שהתקיימה באולם שע"י המועצה הדתית נבחר פה אחד הרב עובדיה דהן לתפקיד יו"ר המועצה הדתית. את הישיבה החגיגית פתח ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שהביא את ברכתו של הרב הראשי הרה"צ רבי חיים שמעון פינטו שנבצר ממנו מלהגיע.

ב"ה קיבלנו אישור להרכב הנפלא, זה לא מובן מאליו, תודה מיוחדת מגיע לשר הדתות, שסמך את ידו על כל הבחירה שלנו כפי שהחלטנו במועצת העיר.

הרבנים הראשיים שלנו עובדים בשיתוף פעולה שלהם ובכבוד הדדי יחד עם הרב עובדיה דהן שהאחדות הזו היא גאוותינו. זו הזדמנות לציין מאז שאני מכיר את הרב עובדיה דהן כיו"ר המועצה הדתית הוא נותן שירות לכולם מבלי יוצא מן הכלל בכל המחלקות כשרות, מקוואות, נישואין, מקוואות ובית עלמין, הכל נעשה ברמה הגבוהה ביותר, בכבוד ובהתיחסות נאותה לכל אחד ואחת ואנו רוצים להמשיך באותה דרך.

בישיבה השתתף יו"ר המועצה הדתית בתל אביב עו"ד אלדד מזרחי שניהל את הישיבה וההצבעה.

בפה אחד נבחר ליו"ר המועצה הדתית – הרב עובדיה דהן.

לגזבר המועצה הדתית נבחר – הרב מרדכי חסיד – כולם בעד.

ר' דוד בן – מנחם נבחר כמ"מ וסגן יו"ר המועצה הדתית – נבחר פה אחד בהזדמנות זו שלחו לו תנחומים על פטירת אחיו יעקב ז"ל.

עו"ד יוסי אלדד סיפר שבמשך כשנתיים וחצי עבד לצידו של הרב דהן כמורשה חתימה כאן והעיד באופן אישי על פעילותו של הרב דהן, הוא אישיות מיוחדת אדם נוח, עין טובה ומסתדר עם כולם וכל האינטרסים בחוכמה בטוב טעם ועם הרבה אומץ וזאת על מנת כדי לרצות את כולם, בנוסף ציין ששמה של המועצה הדתית באשדוד הולך לפניה ונמצאת בראש הטבלה, והרב דהן בעצם מייצג את כלל האוכלוסיה בלי קשר לסקטור הפוליטי כלל וכולם מכל המגזרים מקבלים מענה ובכבוד.

בחרתם את הבחירה הטובה ביותר! תעזרו לו ותעבדו יחד בשותף מעולה ותראו ברכה והצלחה. ובירכו שימשיך לשמור על המורשת של המועצה הדתית יחד עם ראש העיר ד"ר לסרי שפועל יחד בשיתוף פעולה עם המועצה הדתית.

הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית החדש הנבחר בשנית בראשית דבריו הודה נרגשות בתחילה לראש העיר ד"ר לסרי שעמד כצוק איתן להצלחת הקמת המועצה הדתית בצורה מכובדת. הודה לרבנים הראשיים הגר"ח פינטו והגר"י שיינין שמינו אותו כשליחם, היתה כאן סייעתא דשמיא גדולה ב"ה. כן הודה לנציגות משרד הדתות, למ"מ ראה"ע אבי אמסלם, ליו"ר המועצה הדתית בת"א עו"ד יוסי אלדד שעמדו לצידנו ותמיד עזרו וסייעו להצלחה בשירותי הדת שלנו בעיר.

את חתימת הברכות חתם הרה"ג ר' יוסף שיינין רב העיר, בתחילה הודה למשמר היוצא ובירך בחביבות רבה את הממשיך הרב עובדיה דהן שנבחר שוב לכהן כיו"ר המועצה הדתית ואת כל המסייעים והחברים החדשים, שנצליח במשימות החשובות לחזק את המסורת וההערכים שלנו, ראו ברכה והצלחה בכל מעשי ידיכם. 

בשלב זה ננעלה הישיבה, חברי וחברות המועצה הדתית החדשים הנבחרים, יחד עם האורחים נגשו לברך את יו"ר המועצה הדתית הנבחר הרב עובדיה דהן והתברכו בחזרה על עבודה עם שיתוף פעולה בהצלחה.

שמות חברי המועצה שנבחרו לצידו של יו"ר המועצה הרב עובדיה דהן, הם: ר' דוד בן מנחם – ממ"ק, ר' מרדכי חסיד – גזבר, אילן וענונו, ר' מאיר עמר, לנין לריסה, יעקב שטרית, ר' אברהם אלירם כהן, רותי סויסה, הרבנית חנה עמאר, רונן קולטקר.

לאחר הישיבה, הרב עובדיה דהן מיהר למסור את שיעורו בדף היומי כמידי ערב כשבדרכו מכשיר הפלאפון לא מפסיק להשמיע ברכות מרבנים וידידים שבירכו על מינויו שוב כיו"ר המועצה הדתית באשדוד.

צילום: מועצה הדתית אשדוד

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.