אשקלון: תעודת הצטיינת לראש העיר על פועלו בתחום החינוך

אשקלון מצטיינת בחינוך: תעודת הצטיינת לראש העיר על פועלו בתחום החינוך. תעודה נוספת, שניתנה על ידי מחוז דרום במשרד החינוך, הוענקה גם לראש מינהל חינוך, יובל זוזט

השבוע העניק מחוז דרום במשרד החינוך תעודות הצטיינות לראש העיר, תומר גלאם ולראש מינהל חינוך, יובל זוזט על יישום חזון של מצוינות וחדשנות בחינוך.

התעודה מגיעה לאחר שבתחילת החודש התקיים ביקור ועדת החינוך לבחינת מועמדותה של העיר אשקלון לפרס החינוך הארצי. התעודה הוענקה על ידי מנהל מחוז דרום של משרד החינוך, רם זהבי וכללה שבחים רבים על החזון של ראש העיר והיישום של ראש מנהל חינוך.

"על יישום חזון של מצוינות וחדשנות בחינוך לצד תהליכים של שיפור מתמיד, מתוך אמונה כי ביחד ניתן לשנות, ליצור, לפתח ולבנות חברת מופת. על מעורבותך ותרומתך האישית והמקצועית לטיפוח המנהיגות החינוכית ועל השקעה יתרה של משאבים להתאמת מערכת החינוך למאה ה-21, כתשתית לקידומם והצלחתם של כל הלומדים. על עשייתך המיטבית המבוססת על ראייה אסטרטגית, תוך הצבת אמות מידה של דוגמא אישית, שותפות, אחריות ומחויבות להשגת מטרות החינוך. על פועלך המסור לקידום חוסנה ואיכותה של מערכת החינוך במחוז דרום ולפיתוחה של קהילת חיים הבונה את ההתיישבות בנגב ומעצבת את דמותה של החברה הישראלית", נכתב בתעודה.

ראש העיר, תומר גלאם: "זהו כבוד גדול עבורי ועבור העיר אשקלון. עצם המועמדות של העיר לפרס החינוך הארצי, בסדר גודל שכזה, עם משמעות כה רחבה, המביאה לידי ביטוי את המהפכה שעשינו בתחום החינוך, מהווה הישג עצום לעיר. אני מודה לכל השותפים לדרך, למינהל חינוך ולמחוז דרום במשרד החינוך, וגאה בצוותים החינוכיים ובתלמידות ובתלמידים שלנו שמהווים חלק בלתי נפרד מכך. החזון החינוכי שלנו, המבוסס על חתירה למצוינות ערכית והישגית, מיושם הלכה למעשה ומוכיח כי עם החינוך לערכים יבואו גם ההישגים הלימודיים".

ראש מנהל חינוך, יובל זוזט: "אשקלון משמשת עבור ערים רבות כמודל עשייה ושיפור חינוכי ולימודי. עיניי ערים רבות נישאות אל המהפך שעשינו בעיר בתחום החינוך ואני גאה לעמוד בראש מנהל יוצא מן הכלל. עם צוות שאינו מתפשר על פחות ממצוינות, ששואף וחותר להצלחה מתמדת ועם תלמידים איכותיים ששוקדים בוקר ולילה למען הצלחתם האישית. אני מודה לראש העיר, תומר גלאם על האמון ושיתוף הפעולה ולמחוז דרום של משרד החינוך על הוקרת העשייה המתבצעת בעיר מידי יום."

צילום: אלבום פרטי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.