אשקלונים: אגף ההכנסות מגיע אליכם לשכונה

שירות חדש לתושב באשקלון. זכאים להנחה בארנונה? רוצים להגיש בקשה להנחה בארנונה? אין צורך להגיע לאגף ההכנסות בעירייה ולבזבז זמן יקר; נציגי האגף יגיעו למרכז הקהילתי בשכונה, יבדקו את זכאותכם וימלאו יחד אתכם את הבקשה

לראשונה באשקלון, נציגי מינהל ההכנסות מגיעים למרכזים הקהילתיים בשכונות העיר ומעניקים לתושבים אפשרות להגיש בקשה להנחה לפי מבחן הכנסה לשנת הכספים 2020 ובכך למעשה, מנגישים לתושבים את השירות בקרבת הבית וחוסכים ממנו את ההגעה למשרדי העירייה.

במסגרת היוזמה ימתינו נציגי המגורים בין השעות 09:00-12:00, מצוידים במחשבים ניידים ותקשורת למערכות המחשוב של העירייה, ויסייעו לתושבים עם בדיקת זכאותם להנחה ובמידת הצורך עם הגשת הבקשות. במהלך השירות, יעמדו לרשות התושבים דפי מידע וטפסים אודות השירותים הקיימים באגף ההכנסות.

השירות החדש מתקיים בשיתוף פעולה של מינהל ההכנסות והמרכזים הקהילתיים ונועד להקל על אותן אוכלוסיות שקשה להן להגיע, מסיבות שונות, באופן קבלת המידע והנגשתו בצורה המיטבית ביותר; הוא עתיד להיות מורחב, הן מבחינת מגוון השירותים והן מבחינת מספר התושבים שייהנו ממנו.

מועדי המפגשים:

15.01.2020 – מרכז קהילתי אלוני ציון;

22.01.2020 מרכז קהילתי שפירא;

29.01.2020 – מרכז קהילתי חבצלת;

05.02.2020 – מרכז קהילתי וולדנברג;

12.02.2020 – מרכז קהילתי נווה אילן.

על התושב המבקש לקבל את השירות, להגיע עם המסמכים הנדרשים לבדיקת זכאותו להנחה בארנונה: חוזה שכירות עדכני ובתוקף לשנה אחת לפחות – לנכס בשכירות; צילום ת.ז וספח של מבקש/ת ההנחה; תלושי שכר של שלושת החודשים האחרונים (אוקטובר – דצמבר) או לחילופין של 12 החודשים לשנת הכספים הקודמת או מעמד לא עובד; תדפיסי חשבון בנק של שלושת החודשים האחרונים (אוקטובר – דצמבר); הורה עצמאי – הסכם גירושין.

במינהל ההכנסות מציינים כי בכל מקרה ניתן להגיש בקשה להנחה באמצעות אתר האינטרנט העירוני בלחיצה על כפתור 'שירותים בקליק' המופיע בעמוד הבית. כמו כן, ניתן לעקוב אחר סטטוס הפנייה בקלות באחת מהאפשרויות הבאות: שירותים בקליק > לחיצה על 'אזור אישי' >  לחיצה על 'הפניות שלי' ולהתעדכן בכל שלב על מצב הפניה ובכל שינוי סטטוס התושב יקבל עדכון לנייד.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.