אתר חדש של חב"ד ליום כיפור

בית חב"ד פרסם אתר חדש לכבוד יום כיפור בו הלכות ומידע לשנת 2021

 בית חב"ד פרסם אתר חדש לכבוד יום כיפור האתר מלא בתוכן תורני הלכתי בהקשר של הלכות יום כיפור.

בין הדינים עליהם ניתן ללמוד באתר

נושא הסליחות והתפילות של יום הכיפורים, דיני הדלקת נרות, למה צמים, כל ההלכות בהקשר של חמשת איסורי יום כיפור ועוד הלכות רבות אחרות.

כתובת האתר  kaparot.org.il

פדיון כפרות באמצעות חב"ד

מנהג נפוץ בעם ישראל לקיים מנהג כפרות ע"י תרומה למטרות חסד. ניתן לקיים את המנהג ע"י הרבה מאד עמותות, מומלץ לתרום באמצעות בית חב"ד באתר kaparot.org.il אשר הינו אתר מאובטח לחצו כאן על מנת לעבור לאתר פדיון כפרות של חב"ד.

כסף או תרנגול?

יש הנוהגים לבצע כפרות בתרנגול ואחרים נוהגים לבצע בכסף, בסכום המדוייק של כמה לתת לכפרות מצינו שיטות שונות החל מ ח"י שקלים לנפש ומעלה תוכלו לקרוא על הסכום כמה לתת בהרחבה באתר בית חב"ד, אבל באופן כללי ניתן לומר שיש לתת סכום עלות של תרנגול בין 30-60 שקלים לנפש.

הלכות היום

ישנם ריבוי הלכות בהקשר של כיפור, ראשית צריך ללמוד את ההלכות של ערב כיפור, לאחר מכן חשוב לדעת שכל ההלכות של שבת נוהגות גם ביום כיפור.

ויש גם את חמשת העינויים הנהוגים בכיפור כמו ההימנעות מאכילה, שתיה, סיכה וכו' תוכלו להרחיב על נושא איסורי יום כיפור  באתר בית חב"ד

בית חב"ד

בית חב"ד ע"פ הוראת הרבי מליובאוויטש הינו בית של תורה תפילה וגמילות חסדים. שלוחי חב"ד בכל עיר דואגים במסירות הן בגשמיות והן ברוחניות בכל עניין.

מהפעילויות הבולטות של בית חב"ד הפעלת בית כנסת פעיל עם שיעורי תורה, פעילות חברתית, 10 המבצעים שצווה רבי לחסידי חב"ד פעילות עונתית בחגים ועוד.

צילום: freefix

1 תגובה
  1. חזי אומר

    תידה זה ממש עזר
    ישר כח

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.