בהשתתפות רבנים ואישי ציבור: בעיר באר שבע חנכו את בית זק"א החדש

הטקס שנערך במהלך השבוע האחרון התקיים בהשתתפותם של רבנים, אישי ציבור וראשי זק"א אשר ברכו על הקמת המקום החדש בעיר באר שבע. ראש העיר: "מתנדבי זק"א עושים עבודת קודש, אמשיך לעמוד לצדכם ולהיות לעזר וסיוע בכל מה שתצטרכו"

בטקס רב רושם שנערך במהלך השבוע האחרון חנכו את בית זק"א למרחב נגב בעיר באר שבע. מקום שישמש כסניף פעילות והצטיידות למתנדבים במרחב נגב בפיקודו של מפקד זק"א מרחב נגב יהודה לורבר.

הטקס נפתח בהסרת הלוט מעל השלט החדש שבו התכבד מר רוביק דנילביץ ראש העיר, ובקביעת מזוזה כובד הרב הראשי הגאון הגדול רבי יהודה דרעי שליט"א.

מר רוביק דנילביץ, ראש העיר אמר בטקס: "מתנדבי זק"א עושים עבודת קודש שלא כולם מכירים ואנחנו מוקירים אתכם על כך, אני מכיר ויודע עד כמה פעילות של עבודת הקודש בוערת בעצמותיהם של אנשי חסד היקרים, תמיד הייתי קשוב לצרכים שלכם ואני אמשיך לעמוד לצדכם ולהיות לעזר וסיוע בכל מה שתצטרכו".

נצ״מ אייל אזולאי, ס. מפקד מרחב נגב במשטרה בירך את המתנדבים בשם משטרת ישראל ואמר: ״אני רוצה להודות למתנדבי זק״א על השיתוף הפעולה ועל המסירות הרבה בפעילות של חסד של אמת בזירות הקשות למען כבוד המת, אתם עושים עבודת קודש והמשטרה תמשיך להיות  לצדכם בכל הנדרש, בתפילה שהמקום החדש ישמש לאירועים משמחים".

מפקד זק״א באר שבע משה דיקשטיין הציג את פעילות מתנדבי זק״א בעיר ובסביבה והודה לראש העיר על הסיוע בקבלת המקום למען המתנדבים והודה לנציגי המשטרה על העמידה האיתנה והעבודה המשותפת יד ביד עם מתנדבי זק״א בזירות הקשות.

מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן, אמר: ״אין ספק שמגיע למתנדבים הללו את כל הכבוד וההערכה על העבודה הקשה ומסירות רבה 24 שעות בכל ימות מתוך צניעות ענווה נחישות ומסירות למען עם ישראל".

בטקס השתתפו מר רוביק דנילביץ ראש העיר, הגאון הגדול הרב יהודה דרעי שליט״א ראב״ד ב״ש ורב העיר, נצ״מ אייל אזולאי ס. מפקד מרחב נגב במשטרת ישראל, נצ״מ יהודה טירן מפקד משטרת באר שבע, דובי ויסנשטרן מנכ"ל זק"א, ניצב בדימ׳ זוהר דביר, חיים וינגרטן ראש אג"מ זק"א, הרב ראובן כמיל רב מחוז דרום במ"י, אשר לוי מפקד זק״א מחוז דרום, יהודה לורבר מפקד זק"א נגב, משה דיקשטיין מפקד זק״א באר שבע, גד קלרמן קמב"ץ זק"א נגב, נציגי העירייה, אנשי משטרה ומתנדבי זק"א.

את הטקס הנחה בטוב טעם גדי קלרמן קמב"ץ זק"א נגב. במהלך הטקס חולקו תעודות הוקרה והערכה לראש העיר, לנציגי העירייה ולמתנדבים.

צילום: דוברות זק"א

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.