ביטוח נסיעות לחול בימי קורונה – מידע חשוב

בתקופת הקורונה – חובה לעשות ביטוח נסיעות לחול לכל מי שנוסע

החשש לטוס לחו"ל בתקופת הקורונה מובן לכל אדם ואדם. בכדי לעודד אזרחים להמשיך בחייהם, לטוס לטיולים ולמעשה לחזור לשגרה אליה אנו מייחלים כל כך, חברות הביטוח מעניקות אפשרויות הגנה שונות בהתאם למצב בו אנו נמצאים עקב נגיף הקורונה. 

ביטוח נסיעות בתקופת קורונה

בתקופה של חוסר וודאות לא ניתן לדעת האם הטיסה תצא לפועל באמת, האם יהיה סגר בארץ או ביעד אליו נרצה להגיע יחולו הגבלות שונות. לעיתים עבור מדינות שונות משרד הבריאות מראה לנו אזהרות, אבל על סמך הנתונים של החצי שנה האחרונה ניתן לראות כי בוטלו כמויות אדירות של טיסות, מה עושים עם הכסף אותם השקיעו הלקוחות?

כיסוי קורונה נועד בשביל פתרונות רבים, אך בעיקר בשביל להסיר ממכם את החשש בו לא תקבלו את ההחזרים שמגיעים לכם במקרה בו בוטלה טיסה. הכיסוי כולל לא רק מקרים של ביטול טיסות אלא מקרים בהם תאלצו לשהות יותר זמן ממה שתכננתם עקב הגבלות שונות.

ביטוח נסיעות – לא רק בתקופת הקורונה

ישנו עוד כיסוי עליכם תמיד לשקול, גם בתקופת הקורונה וגם בזמנים רגילים. מדובר על כיסוי אשר כולל איתור וחילוץ, זהו אקסטרה לכיסוי הבסיסי אותו מומלץ לרכוש. ביטוח נסיעות אמנם יכול להישמע לכם כדבר שסביר להניח ולא תשתמשו בו, אך גם בשביל אותם אחוזים מעטים בהם כן יש סיכוי לשימוש, עדיף לכם להיות מבוטחים. טיפולים רפואיים במקרים בהם אתם לא מבוטחים יכולים להיות מאוד יקרים, שבר ביד יכול להגיע לסכום של כמה עשרות אלפי שקלים, שלא נדבר על חילוץ או מקרים חמורים יותר.

דרך איפה עושים ביטוח נסיעות?

בכדי לקבל את השירות האדיב והמשתלם ביותר עליכם לעשות שיעורי בית… לא מספיק להיכנס לאתר אחת חברות הביטוח ולבחון אותה, אלא לעשות השוואת מחירים קפדנית אשר מסתכלת על כל הפרטים הקטנים. לאחר שיש לכם מספר אפשרויות ניתן יהיה להתקשר לאותן חברות ולראות את הצעתן לאחר שביססתם מולה את אופי הטיול שלכם. יש הבדל מהותי בין טיול במדינה ירוקה ובין מדינה שאינה ירוקה, כמו כן לגבי טיול תיירותי ובין טיול סקי. 

 האינטרס של חברות הביטוח הוא לתפוס אתכם כלקוחות, אל תשכחו שהן צריכות אתכם יותר ממה שאתם צריכים אותן. לכן, אל תהיו פזיזים לגבי הבחירה שלכם, אל תתפשרו על התנאים הבריאותיים שלכם והכלכליים. ביטוח נסיעות אינו אמור להיות הוצאה כלכלית גבוהה, עם זאת העלויות משתנות בהתאם לתקופת הטיול שלכם וסוג הטיול. תוכלו גם לבקש ביטוח נסיעות אישי, אחד שיותאם בדיוק לכם. אם אתם נוסעים כל המשפחה ביחד, או מספר חברים דעו כי זה עוד יתרון שיתרום להורדת מחיר הביטוח.

צילום: depositphotos

1 תגובה
  1. חזי אומר

    כתבה מעניינת עזרה לי מאוד

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.