בנתיבות דואגים גם לאזרחים הותיקים

אל תשליכני לעת זקנה: יום מודעות למאבק בהזנחה ואלימות כלפי אזרחים ותיקים בנתיבות

במסגרת יום המודעות למאבק באלימות והזנחת אזרחים ותיקים שקיימה הרשות העירונית לביטחון קהילתי קיימה השבוע בשת"פ עיריית נתיבות, הרווחה, השיטור העירוני, מוקד 106, וקופ"ח כללית,  פעילות הסברה ומניעה בקרב אזרחים ותיקים במועדון גיל הזהב על רקע האלימות הגוברת בשנים האחרונות בקרב אוכלוסייה פגיעה זו.

 פעילות ההסברה נגעה בנושאים חשובים של הזכות שלי לגופי, דיווח לגורמי טיפול ואכיפה על כל מקרה הזנחה, אלימות כלכלית, פיסית ומינית. הפעילות הועברה על ידי מנהלת הרשות העירונית לביטחון קהילתי, גב' חגית ביטון חג'בי, רס"ב אריה לב  ואיילת  בוהדנה מהשיטור העירוני, דודו מימון פקחן מהשיטור העירוני  ועובדת הסוציאלית, ספיר מרום מהיחידה למניעת אלימות והזנחה בקרב אזרחים ותיקים, יחידה חדשה שהוקמה ברווחה. כמו כן התקיימה סדנה לתזונה נכונה ושימוש נכון בתרופות על-ידי האחות גילה לב משירותי בריאות כללית. ביום זה השתתפו 40 אזרחים ותיקים.

עיריית נתיבות מייחדת תוכניות במסגרת "עיר ללא אלימות" שתכליתן להגן על אוכלוסיית הקשישים, תוך שימת דגש על איתור אנשים חולים או גלמודים ועריריים, להגביר את המודעות שלהם לכל פגיעה כלכלית, נפשית או פיזית  תוך חידוד המודעות לזכויותיהם כחלק מהמאמץ למנוע חשיפתם לפגעי אלימות מכל סוג שהיא.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים ההמגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל: eliko25@gmail.com

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.