בשורה בנתיבות: נפתחה מרפאת התפתחות הילד של מאוחדת

מאוחדת ופתחיה ממשיכים להרחיב את שיתוף הפעולה במרפאות המגזר החרדי במחוז דרום ופותחים שלוחה חדשה של 'פתחיה' בעיר נתיבות.

השלוחה החדשה שתעניק שירותי רפואה זמינים ביותר במגוון מקצועות התפתחות הילד, תיפתח לטובת אלפי ילדי לקוחות מאוחדת בנתיבות ובסביבתה, שיקבלו את השירות הנחוץ, קרוב לבית ובאווירה מותאמת.

שיתוף הפעולה בין מאוחדת לבין 'פתחיה' ניכר גם בהכפלת כמות הטיפולים הניתנים במרפאות פתחיה באשדוד, זאת לאור הביקוש הנובע מכך שלקוחות רבים ששמעו על השירות המצוין והזמין של פתחיה מיהרו והצטרפו למאוחדת במטרה לקדם את ילדיהם.

לאור ההצלחה בימים אלו שוקדים במאוחדת ובפתחיה על פתיחת מרפאות נוספות ביישובי מחוז דרום.

הרב אבי דרעי מנהל קשרי לקוחות מרחב נגב

יש לציין כי תחום התפתחות הילד זוכה לעדנה גם בעיר קרית גת כאשר לאחרונה חנכה מאוחדת בעיר מכון חדש להתפתחות הילד בכרמי גת. המכון להתפתחות הילד במאוחדת מעניק שירות לילדים בגילאי 0-9 ולילדים סומאטים ואוטיסטים בגילאי 0-18. במכון ניתנים אבחונים וטיפולים בזמינות טובה ואת פעילותו מלווה ד"ר רויטל סימן טוב, מנהלת מערך התפתחות הילד המחוזית. המכון מציע מגוון של שירותים מתקדמים בזמינות תורים גבוהה לרבות ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיה, עובדת סוציאלית.

הובלתה של מאוחדת במגוון התחומים בא לידי ביטוי גם בסקר בלתי תלוי של משרד הבריאות שמצא כי לרופא מומחה במסגרת התפתחות הילד, ממתינים במאוחדת את זמן ההמתנה הנמוך ביותר, לעומת שאר קופות החולים.

אחראי מגזר חרדי מחוז דרום במאוחדת הרב חנוך דנציגר: "שיתוף הפעולה בין מאוחדת לבין פתחיה הוא  מבורך ורבים מאד נהנים מהשירות המשותף שמהווה בשורה של ממש באשדוד, ועתה בנתיבות, ובקרוב נהיה אנשי בשורות על מקומות נוספים בהם נקדם את שיתוף הפעולה לתועלת הלקוחות

הרב אבי דרעי מנהל קשרי לקוחות מרחב נגב: "אין ספק שמאוחדת בנתיבות ראתה את הצורך והביקוש הגדול לשירותיים מוגברים בנושא של התפתחות הילד וב'ה שיתוף הפעולה שהתחיל השבוע גם בנתיבות בנוסף על הערים הנוספות באזור דרום .אשר יתן מענה ופתרון במצוקת הזמינות הקיימת כיום בדרום וזה עוד אחד מהשירותים אשר מאוחדת מובילה במקצועיות ובזמינות"

בתאל ציון מנהלת מרפאות נתיבות: "מאוחדת נתיבות שמה למטרה להנגיש את השרות והזמינות בכל תחום וביחוד בהתפתחות הילד. שיתוף הפעולה בן פתחיה לקופת חולים מאוחדת הינו בעל ערך מוסף וחשיבות רבה. "

צילום: דוברות ויח"צ מאוחדת דרום

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.