בשורה משמחת הרב אברג'ל החלים מנגיף הקורונה

הרב החיד"א אברג'ל מנתיבות שוחרר אתמול ממחלקה פנימית קורונה וקרא לציבור הרחב להישמר ולהקפיד על ההנחיות.

הרב החיד"א שוחרר אתמול ממחלקת הקורונה בסורוקה לאחר שאושפז שבוע במחלקה עקב שיעול וקושי בנשימה מהם סבל לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. הרב החיד"א אברג'ל:"אני מודה לבורא עולם ולצוות המסור שטיפל בי במסירות רבה וקיבל אותי כמו הכנסת האורחים של אברהם אבינו. אני לא מאחל לאף אחד לחלות בנגיף כי הסבל הוא רב ואני מאחל רפואה שלמה לכל חולי עמו ישראל״. 

עוד הוסיף כבוד הרב: אני מודה לפרופ' ויקטור נובק מנהל המחלקה וללנה גולדנברג, אחות אחראית  וצוותם על הטיפול המקצועי המלווה במאור פנים ובשמחה מכל הלב והנשמה".

פרופ' ויקטור נובק, מנהל מחלקה פנימית קורונה בסורוקה: "אני שמח על החלמתו של הרב שהייה מאושפז במצב קשה. זו ההזדמנות לחזק את המסר בקרב הציבור להישמר ולהקפיד על ההנחיות כדי למנוע את התפשטות הנגיף ואת ההדבקה".

חשוב להדגיש ולציין כי במוסדות רב פעלים שהקים הרב יורם קרואים ע"ש הבן איש חי וכל שנה הרב עושה הילולה באחוזה לכבוד הבן איש חי וזכות הצדיק עמדה לחיד"א שביום ההילולה השתחרר לביתו בריא ושלם דווקא ביום זה מן הסתם הרי זה סימן גדול.

כמו כן נמסר ממקרובים לרב כי הרב ברוך ה׳ בבית מודה לשי״ת ולציבור היקר כיוון שהרב בבידוד הציבור מתבקש שלא להגיע לביתו של הרב ולאפשר לו מנוחה עפ״י הוראת הרופאים.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.