גלריה: כמידי שנה עשרות מתושבי אשקלון יצאו למסע קברות צדיקים בצפון

יום שלישי השבוע היה מרגש במיוחד, בשעות הבוקר המוקדמות יצאו אוטובוסים מטעם מוסדות 'יצחק ירנן' עם עשרות מתושבי העיר אל עבר ערי הצפון המרוחקות לקברות הצדיקים זיע"א.

הנסיעה מתקיימת כבר שנים רבות בתשעת הימים, סמוך לצום הקשה ט' באב והיא תופסת מקום של כבוד ורגש בליבותיהם של הנוסעים הקבועים.

אל הנסיעה הצטרף ראש מוסדות יצחק ירנן המקובל הגאון הגדול הרב יצחק ברדא שליט"א.

תחילה הגיעו הנוסעים אל מירון לקבר רשב"י הקדוש, משם המשיכו לציונו של רבי יהודה בר עילאי, לאחר מכן לקברו של בניה בן יהוידע – שם עצרו לתפילת מנחה ותיקון חצות שנהוג לעשות בימי בין המצרים.

לאחר שסיימו המתפללים, עלו שוב לאוטובוסים והמשיכו משם לקבר האר"י בצפת הקדושה, שם הרה"ג יצחק ברדא שליט"א ערך מעמד מרגש ומצמרר של 'קבלת עול מלכות שמיים' בליווי קולות השופר שהרטיט את המשתתפים שעם סיום המעמד נגשו לקבל ברכה מהצדיק שליט"א.

בהמשך נסעו כלי התחבורה עם המשתתפים לציונו של מרן הבית יוסף זיע"א ולאחר מכן לקברו של רבי משה חדאד (צפת).

הטיול עוד המשיך להרחיק ל ראש פינה לארוחת צהרים משובחת כיד המלך, תוך שהנוכחים מאזינים לדברי קודשו של הגאון הגדול הרב יצחק ברדא שליט"א.

את סיומו של היום הקדוש בטבריה, זכו להגיע המשתתפים לקבר הרמב"ם ורבי מאיר בעל הנס לתחנונים ותפילת ערבית, רגע לפני שהם חוזרים לביתם עייפים אך מרוצים ומסופקים מחוויה מרגשת שכזו.

גלריה מיוחדת. תיעוד: שרון צילומים

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.