גם לחברים על ארבע מגיע: המהפך של גינת הכלבים בשכונת הסיטי

מתקני משחק חדשים ומהנים, מתקני שתייה ופינות ישיבה הם רק חלק מהעבודות שבוצעו במקום

יש לכם חבר על ארבע? בטח תשמחו לדעת כי העירייה השלימה בשבוע שעבר את שדרוג גינת הכלבים ברחוב התענ"ך בשכונת הסיטי. את העפר והחולות שהיו במקום מחליפות מעתה מדשאות נרחבות, שבילי הליכה עם פינות ישיבה לבעלי הכלבים, כניסה מרוצפת היישר לגינה החדשה, מתקני שתייה לכלבים וכמובן, מתקני משחק להשלמת החוויה של ההולכים על ארבע.

שדרוג הגינה בוצע על ידי אגף שפ"ע בליווי המחלקה הווטרינרית בעירייה וכצורך שעלה באחד המפגשים בין ראש העיר לנציגי קהילת 'אוהבי כלבים באשקלון' והיא צפויה להיפתח לכלבים ולבעליהם בסוף השבוע הבא.

מדובר בגינה הראשונה שעוברת חידוש והתאמה לצרכי הכלבים כאשר כוונת העירייה היא להגיע לגינות נוספות ולבצע גם בהן עבודות דומות במטרה לשפר את תנאי איכות החיים של בעלי הכלבים באשקלון. נזכיר כי בימים אלו עוברת הכלבייה העירונית שדרוג משמעותי כולל שיפוץ חדרי אשפוז חתולי הרחוב המגיעים באופן שוטף לכלבייה לאחר פציעה כלשהי, הקמת משרד קבלה במקום לנוחות מקבלי השירות וחידוש מערכות החשמל, התאורה וכדו.

ראש העיר, תומר גלאם: "הבטחנו ואנו מקיימים. אני מזמין את התושבים בעלי הכלבים להגיע לגינה החדשה עם כלביהם וליהנות מהמתקנים החדשים, המדשאות הרחבות ומתקני השתייה הייעודיים להולכים על ארבע. במקביל, אנחנו מקדמים הקמה של גינות נוספות ברחבי העיר כדי להעניק את אותה חוויה מהנה לכמה שיותר כלבים ולבעליהם."

צילום: סיון מטודי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.