ד"ר אבי הרלב מונה למנהל יחידת IVF במרכז הרפואי

ד"ר הרלב שימש עד לאחרונה כרופא בכיר ביחידה בסורוקה והוא אף משמש כמרצה בכיר לסטודנטים בבי"ס לרפואה * מנהל המרכז הרפואי 'ברזילי' פרופ' חזי לוי בירך על המינוי ואמר: "מינויו של ד"ר הרלב שהינו איש מקצוע מהשורה הראשונה, מצטרפת לחזוננו להביא את הרפואה הטובה ביותר למטופלים"

המרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון ממשיך להתחדש ולהשתדרג, ועתה נודע על הצטרפותו של ד"ר אבי הרלב שמונה כמנהל יחידת IVF  בברזילי.

ד"ר הרלב שימש עד לאחרונה כרופא בכיר ביחידה לפוריות ו-IVF במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה. בנוסף, ד"ר הרלב נמנה על סגל הפקולטה למדעי הבריאות בדרגת מרצה בכיר ונוטל חלק פעיל בהוראת סטודנטים של בתי הספר של הפקולטה.

בשנת 2004 השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן גוריון. בשנת 2005 סיים בהצטיינות את הסטאז' במרכז הרפואי סורוקה ובין השנים 2006-2012 התמחה במיילדות וגינקולוגיה בחטיבת הנשים של המרכז הרפואי סורוקה ונבחר למתמחה מצטיין.

לאחר סיום ההתמחות, החל לעסוק בפוריות ו-IVF בסורוקה. בין השנים 2014-2015 השתלם במרכז המוביל בעולם באנדרולוגיה (Cleveland Clinic Foundation) בקליבלנד, אוהיו.

מנהל המרכז הרפואי 'ברזילי' פרופ' חזי לוי בירך על המינוי ואמר: "המרכז הרפואי ברזילי מצוי בתנופת התפתחות מרשימה בכל התחומים. מינויו של ד"ר הרלב שהינו איש מקצוע מהשורה הראשונה, מצטרפת לחזוננו להביא את הרפואה הטובה ביותר למטופלים".  

יצוין כי מידי שנה נולדים בברזילי כ-5000 ילדים בלע"ה, והבחירה במחלקת היולדות של ברזילי הינה מהבחירות הראשונות של נשים רבות, בהן כאלה הנמנות על המגזר החרדי. במחלקת היולדות מתחוללת מהפכה ורק לאחרונה היא התחדשה במיטות חשמליות נוספות.

בברזילי שירות מתחשב ואיכותי לציבור שומרי המצוות שבא לידי ביטוי במגוון רב של נושאים החל מההקפדה על נושאי הצניעות וההלכה עבור בהגשת אוכל בהשגחת הבד"ץ וסידורי השבת שהונהגו על פי כללי ההלכה, ועד להטבות השונות המוענקות לנשים ובהן לילה חינם בבית החלמה ליולדות, תשלום המונית לבית החולים ועוד.

שביעות רצון רבה ניכרת גם מהמהפכה הקולינרית שחלה בשנה האחרונה בה הוחלט להעניק למאושפזים המקפידים על כשרות מהודרת, מנות טריות בהשגחת בד"ץ העדה החרדית. בנוסף לארוחת הצהריים החמה בכשרות בד"ץ העדה החרדית,  המאושפזים בברזילי נהנים גם מבופה בארוחות הבוקר והערב ובו סלטים, פשטידות ושקשוקה בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.