עיריה

הבשרים המשובחים של בד"ץ 'יחווה דעת' הגיעו לאשקלון ונתיבות

בתום תקופה ארוכה של ציפייה והמתנה דרוכה מצד ציבור אברכים עמלי תורה המקפידים על קלה כחמורה, הגיע העת לברך על המוגמר ולבשר לציבור שומרי הכשרות הנאמנים לפסקותיו, למשנתו ולאורחותיו של רשכבה"ג רבינו הגדול מרן רבי עובדיה יוסף זצוקללה"ה, כי בשעה טובה הגיע משלוח ראשון של בשר בקר טרי מהשחיטה המהודרת של בד"ץ "יחווה דעת". ועדת הכשרות של בד"ץ 'יחווה דעת', המכהנת תחת נשיאותו והנהגתו של בנו יקירו של מרן זיע"א, הגאון הגדול רבי דוד יוסף שליט"א, חבר מועצת חכמי התורה, מעניקים כשרות למגוון רחב ועשיר של מוצרי עופות, הודו ובקרים.

עשרות אנשי צוות ביניהם רבנים, משגיחים, מפקחים, שוחטים, מנקרים, מכשירים ועוד, שהו בחודשים האחרונים בפולין על אדמת אירופה ועסקו בשחיטת ראשי בקר איכותיים, מובחרים ומוקפדים, ובכך הם העשירו את המבחר של הבשר המשובח המוצע לציבור האיכות של בני התורה בארץ ישראל. 

אנשי הצוות כולם הם בעלי רקע וניסיון עשיר איש איש בתחומו ובתפקידו, כאשר כל אחד מהם זכה וקיבל תעודה וסמיכה מרבנים מפורסמים יידועי שם זיע"א ויבחל"ח, והתקבלו למלאכתם בבד"ץ לאחר בחינה תיאורטית ובדיקה מעשית, שנעשו בדקדוק ובהקפדה יתירה, על ידי נשיא הבד"ץ הרב יוסף שליט"א. 

אך לא רק על כשרות הבשר עמדו על קוצו של יו"ד, גם על איכותו לא היו פשרות. יבואן הבשר של 'יחוה דעת' מסביר על איכות החלקים: "אנחנו מפרקים את הבשר פירוק גסטרונומי, לפי איך שכדאי לבשל אותו ולאו דווקא בפירוק אנטומי כפי שמפרקים מסורתית את הבשר, זהו ידע ומקצועיות של מפעל הבוטיק בפולין-קובלצ'יק.

"אנחנו עושים זאת תוך שאיפה למינימום חיתוכים בבשר, מלבד מה שנחוץ לחיתוך הנדרש וניקיון הבשר משומן מיותר. חלק מהשומן נשאר כי צריך אותו לבישול. את הבשר מסמנים בשמו האנוטומי, כדי לעמוד בדרישות של חוקי הסימון ולכן מומלץ בחום לעקוב אחר המלצות השימוש שלנו. מושקעים מאמצים רבים על מנת שתוכלו להפיק מקסימום הצלחה והנאה ממוצרים אלו.

"בסוף התהליך תוך שמירה על רצף, הבשר נארז באריזות חדשניות בתוספת סופגניים לנוזלים והוא מסומן לנוחיותכם במרבית המקרים במשקל ובמחיר".

ניתן להשיג ברשת "יינות ביתן" ובאיטליזים המובחרים. היזהרו מזיופים! חפשו את החותמת המוטבעת בהולוגרמה המוצמדת על-גבי האריזות של חלקי הבשר הטרי.

להזמנות בדרום: חי דהרי 052-8800882

עיריה
1 תגובה
 1. חזי מוצא אומר

  קניתי עופות וחלקי עופות.
  איכות מעולה ביותר. נקי וארוז במיומנות.
  והמחיר זול יותר מכל משווק.
  וכמובן הכשרות מעולה.
  בהצלחה רבה טוב שהגעתם לשוק.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.