הזמר שהחלים מהקורונה ויצא ממנה עם שיר אמונה שמח

"בהתחלה זה עובר לידך, כמו כולם. אתה אף פעם לא מאמין שזה יגיע אליך, למה דווקא אתה מכולם, עד שזה בא. קצת כאבי ראש, חולשה, בדיקה ותוצאה חיובית…"

העתיד של ייטב דאלי פרוש לפניו כמו חלום וורוד, בחור צעיר ומוכשר עם גוון קול ייחודי ואש בעיניים להצליח ולכבוש את כל היעדים שמעטים הצליחו ורבים נכשלו. הוא הוציא שיר בכורה 'תשאר אתה' שפתח לו דלתות בתקשורת המוזיקלית, פרש לפניו שטיחים לבמות ואירועים וכמות אהדה שלא מביישת אלבום שני, לכן הוא לא המתין והסינגל שיצא רק חודש לאחר מכן 'סדקים' היה לא פחות טוב מהראשון, שם כבר הדרך הייתה קלה יותר לטפס בכמויות ההשמעות והצפיות, השיתופים והפרגונים.

ואז הגיעCOVID19  כמו רעם ביום בהיר על כולם, הרבה מאוד סימני שאלות, חששות ובעיקר ניפוץ חלומות, כל תעשיית המוזיקה ועולם התרבות נדם ברגע אחד, רגע שאף אחד לא דמיין שיגיע.

הקורונה משנה את כללי המשחק, סגר, בידוד וריחוק חברתי, בעולם הדתי עוד היו תקופות גדולות יותר של שקט מוזיקלי בגלל ספירת העומר ושלשת השבועות ועכשיו זה הזמן.

לאחר שהחלים מהקורונה, נסע ייטב לאולפן של אלי קשת להקליט את השיר החדש #בעזרת_השם, סינגל קצבי אחרי שניים שקטים ומרגשים.

המילים של עציון מוסאי ואלי קשת, יחד עם הלחן של אלי קשת פונים לכל אדם, מחזקים ומרימים אותו. הרבה שאלות ולא מעט תשובות יש בשיר הזה שמסתכם ב – אין ולא יהיה עוד מלבדו, תדבר אליו והוא יבוא! 

טרם יציאת השיר הודפסו אלפי מסכות בד עם המיתוג של השיר ובימים הקרובים הם יחולקו ברחובות המדינה לעוברי אורח, שיגנו על עצמם מהנגיף אבל תמיד יזכרו שהכל #בעזרת_השם.

יוטיוב >>  

קרדיטים:מילים: אלי קשת עציון מוסאי | לחן: אלי קשת | עיבוד והפקה מוסיקלית: אלי קשת
קלידים פסנתר ותכנותים: אלי קשת | בס: אבי יפרח | גיטרות ובוזוקי: נועם (חרגול) בורג
מיקס: אולפני מיתר | מאסטרינג: איציק פליבה | הוקלט באולפני ״מיתר-אלי קשת״.
צילום:
 Liran Maimon – photographer  | עיצוב עטיפה וקליפ מילים: Avoxvision

צילום: Liran Maimon

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.