עיריה

הלב נקרע, דוד ישראל רק בן 9

הילד איננו, דוד ישראל אוחיון רק בן 9 יצא לרכב על אופניו אבל חזר ללא רוח חיים. דוד הוא בנו של הרב יובל אוחיון ראש כולל ואדם מיוחד באשקלון.

בשעה 14:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על רוכב אופניים שככל הנראה נפגע ממשאית ברחוב הרב ברוך סבג באשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א הוזנקו למקום ונאלצו לקבוע את מותו של דוד שבימים הקרובים היה אמור לחגוג יום הולדת 9.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א בן טטרו, סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו את הילד שוכב על הכביש מספר מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. לאחר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום. על פי מידע שהגיע שפורסם נהג המשאית נמלט מהמקום. המשטרה פרסה מחסומים לאיתורה. אך לאחר זמן קצר חזר הנהג למקום התאונה אותה ככל הנראה לא הרגיש בכלל. הוא טען שלא הרגיש כי פגע בילד ולכן המשיך לנסוע. הנהג עצמו חווה טרגדיה דומה כאשר לפני כשנתיים איבד את אחיו בתאונה בעת שרכב על אופניים.

מאיר בוסקילה מתנדב זק"א באשקלון: "כשהגעתי לזירה נחרדתי לגלות שהילד הוא נכדו של מתנדב זק״א מסור בשדרות, כואב הלב. הילד נדרס לעיני אחיו בן ה-12 סמוך לביתם, אני מכיר אישית את המשפחה, אנחנו נמצאים יחד איתם ועוזרים להם בשעתם הקשה".

מארגון זק"א נמסר כי "הנהלת הארגון, המפקדים והמתנדבים משתתפים באבלו הכבד של המתנדב היקר שלמה אוחיון בפטירתו הטראגית של נכדו בתאונה הקטלנית, בתפילה שלא תדעו עוד צער".

במשטרה ביקשו לבצע בדיקות שונות בגופת הילד על מנת לאסוף ראיות נוספות, אלא שבית המשפט הגביל אותם עד לשעה 21:30. על כן הוחלט כי ההלוויה תתקיים הלילה בשעה 23:00. "אנחנו לא מעכלים את גודל האסון", אומרים במשפחתו של הילד.

צילום: דוד לוי "כאן דרום".
צילום: דוד לוי "כאן דרום".

סמוך לשעה 00:15 בלילה נקבר דוד ישראל בן ה-9, עשרות קורבים ובני משפחה שבאו להשתתף בלוויה הקשה כיבדו וליוו אותו בדרכו האחרונה. בין היתר ספד שר הדתות הרב יעקב אביטן דרך הטלפון שמכיר היטב את המשפחה ואת אביו ראש כולל מוכר מאד באשקלון הרב יובל אוחיון.

לאחר התאונה הקשה היום, פתח ראש העירייה, תומר גלאם, את ועדת הבטיחות בדרכים הערב בהתייחסות לטרגדיה, "כולנו מזועזעים מהתאונה הקשה בה קיפח את חייו ילד בן 9 מהעיר, בצורה הטראגית ביותר שניתן להעלות על הדעת. אני סמוך ובטוח שמשטרת אשקלון תעשה את עבודתה על הצד הטוב ביותר על מנת להבין את נסיבות התאונה. בשמי ובשם תושבי אשקלון, אני רוצה להביע את תנחומינו הכנים והעמוקים למשפחה היקרה. שלא תדעו עוד צער", אמר.

ת.נ.צ.ב.ה

היום (שלישי) בשעות הבוקר יובא הנהג החשוד,תושב אשקלון, בשנות ה60 לחייו, לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. החקירה נמשכת.

צילומים: פרטי, באדיבות המשפחה, מהתאונה: דוד לוי "כאן דרום".

באם ישנם צילומים/תמונות שבעליהם לא אותרו – הינם לפי סעיף 27א' לחוק היוצרים התשע"ו. אם הושמט בטעות מקור התמונות, שם הצלם או נכתב בשגגה שם אחראנא פנו אלינו ונציין את הקרדיט הנכון.   

עיריה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.