הלוואות ופתרונות אשראי: איך לעמוד בהתחייבויות הכספיות

אתם זקוקים להלוואה או משכנתה, אבל כיצד תדעו מאיפה לקחת, כמה להחזיר בכל חודש והאם היא מתאימה ליכולות שלכם?

לא מעט מגופים וגורמים בנקיים וחוץ בנקאיים מציעים הלוואות. אלא שבשלב מסוים ההלוואות והחובות מצטברים, מכבידים ואף מסבכים כלכלית את הלקוחות שמיהרו לקחת, מבלי לתכנן עד הסוף את האופן שבו יוכלו לעמוד בהתחייבויות. במקרים אחרים ישנם לא מעט שמגלים כי אין להם אפשרות לקבל הלוואה.

כדי למצוא את ההלוואה או המשכנתה המתאימה ביותר, לקבל אותה ולעמוד בהחזרי התשלומים מבלי להסתבך כלכלית, לצד התשלומים וההוצאות השוטפות, כדי להסתייע באנשי המקצוע, המכירים את הגופים המלווים ומסוגלים לבצע ניתוח של ההוצאות הנוכחיות והעתידיות מול ההכנסות.  

IDL גלובל פיננסים

כמעט כל אחד נתקל בשלב זה או אחר בצורך למימון ולאשראי, בין אם לרכישת מכונית, קניית דירה או לכל מטרה אחרת. אולם חשוב לבדוק היטב את התנאים ללקיחת הלוואה או משכנתה, ובעיקר את היכולת לעמוד בהתחייבויות הכספיות ובהחזרים.

בחברת IDL גלובל פיננסים מכירים מקרוב את תחום האשראי וההלוואות, ומלווים מקרוב את הלקוחות כך שיוכלו לקחת התחייבות שבה יצליחו לעמוד.

"כל אחד יכול ללכת היום, למשל, לסניף בנק ולקחת משכנתה בכוחות עצמו, אבל יש הרבה מאוד משתנים שיש להביא בחשבון", מסביר עידן מנשורי, הבעלים של IDL גלובל פיננסים. "יכול להיות שהחזר חודשי בגובה מסוים יתאים לאדם אחד, אבל לא יתאים לאחר. יש מסלול שיכול להתאים לאחד, אבל יהיה טעות לשני. אנשים רוצים לעשות את זה לבד, ובסופו של דבר מוצאים את עצמם משלמים כפול ואפילו פי ארבעה ממה שהיו משלמים אם בעל מקצוע היה עושה את העבודה הזו עבורם".

Business people shaking hands together

עידן מציין כי קשה לו עם מה שהוא מגדיר "חוסר מקצועיות" בענף ההלוואות ופתרונות המימון, ולכן בחר להעמיד את ערך המקצועיות מעל הכול בגישה מול הלקוחות. מבחינתו חשוב להראות לצד מקבל השירות שיש על מי לסמוך, ולהציע ביטחון ורצינות לאורך כל התהליך.

"אם לקוח מגיע אלינו בעניין משכנתה, אנחנו פונים לבנקים", מסביר עידן. "אם המטרה היא הלוואה זולה דרך המוצרים הפנסיוניים שלנו, אז פונים לחברות הביטוח. אצלנו בחברה מנתחים את הדוחות בצורה מסודרת, בודקים מה המסלול הטוב ביותר עבור הלקוח ומבצעים את כל החלק התפעולי של ההלוואה, כדי שהלקוח לא יעשה דבר. אנחנו מודים בפני הלקוחות שאפשר לעשות הכול לבד, אבל זו ביורוקרטיה ומשחק של ריביות בסופו של דבר, ואנחנו עושים את המשחק הזה משתלם עבורו".

איזה מוצרים אתם יודעים להציע ללקוחות שלכם?

"לגיל השלישי יש לנו מסלול של משכנתה הפוכה, במסגרתו אנחנו עוזרים לבני ה-70 וה-80 בעבודה מול הבנקים כדי להבין טוב יותר מה קורה להם בחשבון. יש לנו הלוואות למגזר המסחרי, עבור אנשים בעלי משרדים או שטחים מסחריים שמעוניינים להתרחב. אנחנו מעסיקים יועץ מומחה בבנקאות שמנהל את התיקים הגדולים האלה, שיכולים להגיע גם להלוואה בסדר גודל של 15 ו-20 מיליון שקל".

כל אחד יכול לפנות ולקבל הלוואה או פתרון מימון?

"צריך להתאים לכל לקוח את המוצר שמתאים לו ביותר. אפשר היום לקחת הלוואה לכל מטרה, גדולה כקטנה ומהרבה מאוד מקומות, ולשלם על זה ביוקר. אנחנו מחפשים את הבקשות לעזרה מקצועית ומקיפה, דוגמת הלוואות למינוף נכס, מחזור משכנתא, תחומים פנסיוניים. אנחנו מטפלים במהלכים הגדולים משני המציאות עבור הלקוח".

היום IDL גלובל פיננסים הולכת וגדלה ומונה כבר כ-30 עובדים, מה שמאפשר לה עוד יותר לעמוד בקו המקצועי שהיא מציעה בשונה מחברות אחרות. "אנחנו בעל מקצוע שעושה את העבודה שלו, בדיוק כמו שמזמינים טכנאי הביתה כדי לתקן תקלה", מסביר עידן, "אם יש לך בעיה בריאותית אתה תלך לרופא, אז למה לא לבחור בבעל מקצוע מתאים כשאתה בוחר מסלול למשכנתה ולחסוך הרבה מאוד כסף? אצלנו הלקוח יקבל את העסקה הכי זולה שאפשר יהיה לקבל. אנחנו מחזקים עכשיו יותר את מערך השירות שלנו, הלקוחות שלנו יחוו אותנו יותר וכשצריך אנחנו גם מגיעים איתם לבנק. אצלנו תקבלו יחס אישי ומענה אנושי, ולא נפנה אתכם לדיגיטל".

IDL גלובל פיננסים, הבונים רמת גן
טלפון: 03-3039515
למעבר לאתר החברה>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>

צילומים: freefix

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.