הנחיות קורונה לקראת פסטיבל בין הזמנים הגדול ביותר בארץ

אלפים מהמגזר החרדי – דתי, צפויים להשתתף באירוע הענק של הקיץ באשקלון, עם מתחם פנאי ומופעי במה עם גדולי הזמר היהודי הבינלאומי

עם סיומם של ימי חופשת בין הזמנים שגדושים בהופעות ופעילויות לכל המשפחה, מגיעה גולת הכותרת המסורתית של העיר אשקלון. את המהפכה התרבותית החל ראש עיריית אשקלון תומר גלאם עוד לפני כחמש שנים כשהמגזרת החרדי – דתי כבש לראשונה את האמפי בפארק הלאומי עם מופע של יעקב שוואקי, בשנה שלאחר מכן הגיעו שוב אלפי תושבים למופע של אברהם פריד ואז כשכמות המשתתפים גדלה הגיעו כעשרת אלפים איש לפארק 'אגמים' באשקלון ונהנו מיום פעילות שלם עם בימת מופעים חסרת תקדים.

ולאחר ההקדמה המרשימה במיוחד שרק עיריית אשקלון יכולה להתפאר בה, ישבר השנה שיא חדש של אירועי בין הזמנים למגזר החרדי – דתי בישראל.

ביום חמישי כ"ז באב – 5.8, יוקם מתחם ענק של עשרות מתקני לונה פארק ברמה הגבוהה והבטוחה ביותר לילדים ובני נוער, לצד מתקני פעילות ודוכני מזון, עם הפעלות והופעות לילדים ומופע ערב מוזיקלי לכל המשפחה.

הילדים שישתתפו בפסטיבל שיתחיל בשעה ארבע בצהריים, יקבלו כרטיסיה שתקנה להם ברד – ארטיק ופופקורן בחינם, הם יהנו מעשרות מתקני לונה פארק מגוונים, מתחמי פעילות והופעה חינוכית של כוכב הילדים – ביחו הגדול.

בדיוק באותו הזמן יוכלו ההורים להנות במתחמי המנוחה ובמתחם 'שבוע הספר' בהשתתפות סופרים וסופרות מהמגזר החרדי שימכרו במחירים מסובסדים את מיטב הספרים שנמצאים כמעט בכל בית חרדי.

ברקע ירים את המצב רוח שדר רדיו קול ברמה והתקליטןDJ   עמירם בן לולו. מאות משתתפים יקחו חלק בחידון קליקרים עם נושא חדשני וייחודי לאשקלון וכל זאת עד לתחילת מופעי הבמה.

השנה החליטו בעיריית אשקלון להרים את הרף בישראל ובפעם הראשונה יופיעו על במה אחת גדולי הזמר היהודי הבינלאומי.

לאחר שנים בהם הוא חרך את הבמות הגדולות ביותר ברחבי העולם הוא חוזר להופיע בישראל ואת המופע הראשון שלו יעשה גד אלבז כאן באשקלון על הבמה הענקית בפארק אגמים, שם הוא יארח את אביו הזמר בני אלבז והראפר החרדי ניסים בלאק למופע בלתי נשכח.

על הבמה הזו יופיעו גם הזמר והיוצר איתי עמרן ואסף הרוש ויכבדו בנוכחותם ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, הגאון הגדול הרב יצחק ברדא שליט"א, סגן ראש העיר הרב אברהם עשור, חברי מועצת העיר חי דהרי, שי רובין ואבשלום יעקובי.

היישר מארצות הברית ועם להיטים חובקי עולם יגיע לאירוע כוכב הזמר היהודי הבינלאומי מרדכי שפירא בליווי התזמורת של יוני אליאב.

ראש העיר תומר גלאם שהורה למנהלי המחלקות והנציגים להרים באשקלון את הקיץ הכי חזק בישראל, מבקש מהתושבים לשמור על הוראות משרד הבריאות כדי שנוכל לקיים את כל האירועים תוך שמירה על בריאות הציבור שהיא הדבר החשוב ביותר כיום.

בעקבות מגיפת הקורונה משטרת ישראל מבקשת להבהיר ולחדד את ההנחיות לפיהן:

הכניסה למתחם האירוע מותנית בהצגת תו ירוק (תעודת מחלים / תעודת מתחסן / בדיקת קורונה שלילית בתוקף של 72 שעות) בלבד. מגיל 12 ומעלה. הכניסה מתחת לגיל 12 תתאפשר אך ורק בליווי הורה המציג תו ירוק בצירוף תעודת זהות בעלת ספח.


הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.