"הציבור החרדי בעיר יודע שיש לו על מי לסמוך"

ריאיון חגיגי עם חבר המועצה המוערך חי דהרי

חבר המועצה חי דהרי מה שלומך?

חסדי שמיים ברוך השם

עברה שנה מאתגרת במיוחד עקב המצב בעולם, איך זה השפיע לדעתך על הציבור באשקלון?

בהחלט זו תקופה לא רגילה וצריך תמיד לצפות קדימה ולהיערך נכון. אוכל לומר לך שאני פוגש מאות אנשים ושומע מכולם מגוון רחב של דעות וצרכים לציבור החרדי פה בעיר. יש בהחלט תחומים שאני מתכוון לפתח ולהעצים בתקופה הקרובה.

תן דוגמא כמו מה למשל?

יש כמה תחומים, אחד מהם זה תחום התעסוקה שיקבל דחיפה משמעותית. עכשיו עשינו במרכז מורשת בראשותי שיתוף פעולה נהדר עם המרכז לצעירים בעיר והבאנו לעיר את "מכון אחיה" ששמו נודע כבר בכל הארץ כמוביל בתחומו ובע"ה תיפתח כיתה לגברים מיד אחרי החגים של לימודי הוראה ועוד קורסים משלימים. אני ממליץ לעקוב אחרי הפרסומים של מרכז מורשת כי יהיו עוד דברים מעניינים לגברים וגם לנשים.

אלו עוד תחומים צריכים חיזוק בעיר לדעתך?

תמיד יש לאן לשאוף ולהתקדם אני מתחייב לכל מי שקורא את הראיון הזה שיש לו על מי לסמוך ועובדים קשה למען הציבור בעיר. תחום התרבות התורנית ברוך השם מפותח ואחרי שנים של השקעה אפשר לומר שאנחנו נמצאים במקום טוב בתחום. עכשיו הרצון שלי לקחת עוד תחומים ולהעלות אותם למקום הראוי. לא נבחרנו להיות מפיקי אירועים, נבחרנו למועצה ואנחנו שליחים. סומכים עלינו ומצפים מאיתנו לפעול בחינוך, בנוער, בקידום תעסוקה וכו' ואת זה אנחנו עושים יום יום. יש לנו שיתוף פעולה מלא עם ראש העיר מר תומר גלאם והבקשות שלנו למען הכלל מתקבלות בברכה אצלו. הוא רואה איתנו עין בעין את טובת הציבור החרדי וזה דבר שבהחלט ראוי להערכה.

אתה מרגיש את השינוי שעכשיו ש"ס לא חלק מהממשלה?

אני בקשר הדוק עם כל הנציגים בארץ ובפרט בדרום. כולנו עובדים קשה והחכמה היא לא לפעול כשיש לך תקציבים וכח מהארצי, אלא כעת בדיוק הזמן שצריך להתעסק בבנייה ושימור ולא לומר נואש. אני אישית יעשה הכל שש"ס אשקלון בע"ה תעלה ותתחזק עוד יותר. אני בקשר רציף עם השר לשירותי דת לשעבר הרב יעקב אביטן שהוא משמש כיו"ר הסיעה שלנו עד היום ומתייעץ איתו הרבה. הרב אביטן הוא דמות מובילה לא רק בעיר, אלא גם בסיעה הארצית והוא נכס למפלגת ש"ס.

לסיום מה תאחל לתושבי העיר לשנה החדשה?

שנה טובה ומתוקה שמלאה בבשורות טובות ובע"ה שכל אחד יזכה שיתקבלו תפילותיו ברצון וברחמים אמן.

צילום: אלבום פרטי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.